یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۴۹:۴۰ بعد از ظهر

نامزدهای انتخابات دوره دهم باید بتوانند به تفاهم برسند

کد خبر: 63454
تعداد بازدیدکننده: 188
تاریخ: ۱۹ مهر ۱۳۹۴

در حاشیه مراسم اولین تجلیل از مفاخر و مشاهیر شهرستان بافق :
نامزدهای انتخابات دوره دهم باید بتوانند به تفاهم برسند
مدیر گروه مهندسی برق دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق گفت: افرادی که قصد و هدفشان حضور در انتخابات نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی است در کنار هم و به منظور انتخاب یک کاندید با هم همفکری نمایند.
حمید رضا فخاری زاده در گفتگو با خبرنگار”بافق فردا ” اظهار داشت: نامزد انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی باید برای شهرهای دیگر استان شناخته شده باشد.
وی افزود: افرادی که قصد و هدفشان حضور در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی است باید برای حضور یک فرد به تفاهم برسند.
فخاری زاده خاطر نشان کرد: نماینده مجلس شورای اسلامی در بافق مسئله ای فرا جناحی است. اقشار و احزاب مختلف به یک همسویی و همگرایی برسند تا آرزوی دیرینه مردم بافق محقق شود.
مدیر گروه مهندسی برق دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق گفت: امیدواریم نامزدها طی برگزاری جلسه ای با هم گفتگویی انجام دهند. و هدف فقط بافق باشد. این نکته را متذکر شوم افرادی که نتوانند در یک مجمع و گفتگو به تفاهم و همدلی برسند مطمئن باشید در مجلس نیز همین رویه را ادامه خواهند داد.

۲ نظر

  1. رضا عبداللهی می‌گه:

    با سلام
    به نظر اینجانب ، آقای دکتر فخاری زاده جهت احقاق حقوق مردم مظلوم بافق ، از هر لحاظ شایستگی و لیاقت نمایندگی مردم بافق در مجلس شورای اسلامی را دارند.
    با تشکر فراوان

  2. ناشناس می‌گه:

    سلام خدمت اقای دکتر ای کاش شما شرکت میکردید ما به افرادی در شهر مثل شما نیاز داریم امیدوارم که بزرگان از افرادی مثل شما برای بیشرفت شهرمان استفاده کنند