یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۵۰:۲۴ قبل از ظهر

مردم به فردی رای دهند که خدمت وی برای آنان مسجل باشد

کد خبر: 63510
تعداد بازدیدکننده: 143
تاریخ: ۲۰ مهر ۱۳۹۴

در حاشیه مراسم اولین تجلیل از مفاخر و مشاهیر شهرستان بافق:

مردم به فردی رای دهند که خدمت وی برای آنان مسجل باشد

یکی از شاعران و فرهنگیان بافق گفت: مردم باید به فردی رای دهند که خدمت وی برای آنان قطعی و مسجل شده باشد.

کاظم کریمزاده در حاشیه مراسم اولین تجلیل از مفاخر و مشاهیر شهرستان بافق در گفتگو با خبرنگار”بافق فردا”  اظهار داشت: مردم بافق باید  وحدت، صمیمیت و همدلی را تجربه کنند. در انتخابات دوره دهم می بایست فرا جناحی عمل کرد.

وی عنوان کرد: کار به خط سیاسی نداشته و از مردم اردکان همیاری و وحدت کلمه را بیاموزند. مردم شهرستان اردکان فارغ از هر حزب و جناحی به پیگیر ترین و فعال ترین نماینده رای می دهند و همیشه در انتخابات پیروز هستند.

کریمزاده ادامه داد: مردم شهرستان بافق به فردی رای دهند که خدمت او برای آنان مسجل شده باشد. نامزدها نیز به مردم و شهر وفادار باشند. برخی زمان انتخابات سنگ بافق را به سینه می زنند و به محض ورود به مجلس مردم و شهر را از یاد می برند.

وی خاطر نشان کرد: بافقی باید به کسی رای بدهد که تمام هم و غم خود را برای شهرش گذاشته باشد. به نظر من مهندس تشکری رییس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق یکی از بهترین گزینه های مورد نظر است.

کاظم کریمزاده در پایان گفت: اگر کارنامه کاری نامزد انتخاباتی برای من محرز شود حتی اگر مخالف شخصی من باشد به او رای خواهم داد.

۶ نظر

 1. بافقی می‌گه:

  با سلام از الان به فکر خودت هستی

 2. بافقی می‌گه:

  اگرشما افتخاربدید وثبت نام کنید موفقیت مردم بافق زیاد است ومی توانند به داشتن یک نماینده فعال ودلسوز امیدوارباشند شما قبول زحمت بفرماییدونامزدی خودتان را برای انتخابات مجلس اعلام کنید …..به امیدموفقیت

 3. حسینی می‌گه:

  برادر من شماها نام بافق را از معادن مرکزی بافق حذف کردی و سنگ فلات مرکزی را به سینه می زنی حالا طرفدار بافق شدین؟؟دم خروس یا قسم حضرت عباس؟؟؟؟

 4. محسن می‌گه:

  به نظر بنده بهترین کار برای اینکه مردم در انتخابات فراجناحی عمل کنند این است که افرادی مثل آقای کریمزاده از کاندید خاصی حمایت نکنند.

 5. راوی می‌گه:

  وکیل شهر ما کیه …….. زاده که بافقیه

 6. جوان بافقی می‌گه:

  اولا اقای کریمزاده کی بود که به نفع محصل همدانی کنار رفت احتمالا من بودم
  دومامگر صباغیان کاندیدای دوره قبل نبود ایا واقعا زحمت نمیکشد اگر زحمت نمیکشد بگو ما هم بدانیم اگر هم دارد زحمت میکشد پس حداقل یک عکس باش بگیر تا ما هم باور کنیم همراه زحمت کشان هستی.