یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۸:۰۵ قبل از ظهر

بازدید فرماندار و مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق از پروژه بیمارستان ۹۶ تختخوابی

کد خبر: 63692
تعداد بازدیدکننده: 273
تاریخ: ۲۵ مهر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ فرماندار بافق به همراه مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی از پروژه بیمارستان ۹۶ تختخوابی این شهرستان بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرای این پروژه قرار گرفتند.

سید مهدی طلایی مقدم فرماندار بافق در حاشیه این بازدید ضمن ابراز خرسندی از روند مناسب اجرای این طرح ، خاطرنشان کرد: با توجه به پیگیری های بعمل آمده و با جدیت کار پیمانکار این پروژه ، امیدواریم کار اسکلت بتنی چهار طبقه بیمارستان تا پایان سال جاری به اتمام برسد.

گفتنی است بیمارستان ۹۶ تختخوابی ولیعصر(عج) بافق که در آینده فعالیت خواهد کرد در زمینی به مساحت ۱۱ هزار و ۷۰۰ متر مربع با تعداد ۹۶ تخت در ۴ طبقه شامل بخش های اورژانس، بخش های جراحی ، زنان و زایمان، داخلی، نوزادان، icu، ccu، اتاق های عمل، درمانگاه، آزمایشگاه، رادیولوژی، داروخانه، خدمات پاراکلینیکی می باشد.

 

IMG_8876 IMG_8899 IMG_8885 IMG_8897 IMG_8883

۵ نظر

 1. مجتبی می‌گه:

  جا دارد از پیگیری های مدیر عامل مردمی بافق کمال تشکر و قدردانی را داشت.باشد که خداوند در این راه پر فراز و نشیب پشتیبانشان باشد.

 2. رنجبر می‌گه:

  سلام
  من هم از اقای عسکری و اقای طلایی مقدم ممنونم

 3. محمد می‌گه:

  باسلام این حرکت باعث. شد بیمارستان ٩۶تختخوابی بافق تثبیت شد که جاداردازهمه عزیز أن بخصوص أقای عسکری تشکرکرد که أهمیت ویژهای به درمان بافق دارد

 4. امير حسين می‌گه:

  سلام
  خدا قوت به خدمتگزاران
  منم به سهم خودم از پیگیری های آقای طلایی مقدم برای کسب مجوز بیمارستان ۹۶ تختخوابی و همراهی مدیر عامل سنگ آهن در ساخت این مجموعه عظیم قدردانی می کنم .
  همدلی و همزبانی یعنی همین ….
  اتحاد و یکصدایی به دور از دغدغه و تخریب ….

 5. پیر دانای همدان می‌گه:

  با سلام و درود
  امید انکه چنان که برای تهیه میل گرد و سیمان و بلوک و ساخت فضا ی فیزیکی تلاش مستمر داریم .انشاالله بتوانیم در زمان افتتاح ۹۶ نفر نیروی مجرب و پزشک حاذق نیز جذب کنیم انشاالله.
  خدا قوت و دست مریزاد به همت بلندتان