دوشنبه ۵ام تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۳۰:۳۵ قبل از ظهر

شهردار جدید بافق معرفی شد

کد خبر: 63748
تعداد بازدیدکننده: 319
تاریخ: ۲۷ مهر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ مراسم تکریم و معارفه شهردار بافق با حضور مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری یزد، امام جمعه ، فرماندار و مسئولان ادارات شهرستان بافق در محل کانوان شهید باهنر این شهرستان برگزار شد.

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد در این مراسم با اشاره به نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به شهرهای کوچک به منظور جلوگیری از مهاجرت گفت: در قانون بودجه ۷۰۰میلیارد تومان برای شهرهای زیر ۱۰۰هزار نفر برای اجرای طرح های عمرانی در نظر گرفته شده است .

سید رضا خادمی خاطر نشان کرد: مبلغ ۲۴میلیارد تومان هم برای راههای روستایی و روستاها و آسفالت شهرهای زیر ۲۰هراز نفر که قیر آن به صورت رایگان است در برنامه بودجه دیده شده است .

وی توانمند سازی شهرداری شهرهای کوچک را از دیگر اولویت های دولت عنوان کرد و بر توجه به فضاهای سبز و تفرجگاههای شهرهای کویری ، تکمیل پروزه های نیمه تمام شهرداری ، شناخت وضع موجود شهرها و ایجاد منابع درامد پایدار برای شهرداری ها تاکید کرد.

خادمی عدم توجه به درآمد پایدار شهرداری ها را زنگ خطری برای شهرداری ها دانست و افزود:شهرداری ها باید بدنبال منباع پایدار باشند و از طریق بخش های خصوصی و پروژه های مشارکتی بتوانند خدمات خود را ادامه دهند.

فرماندار بافق در این مراسم ضمن تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان ، مهترین وظیفه شهردار را ارتباط و همدلی با مردم عنوان کرد و اظهار داشت : تعامل و همدلی و جلب نظر مردم ، تعامل و همفکری با شورای شهر ، همکاری با پرسنل شهرداری و تعامل و همدلی با مسئولان شهرستان و استان از مهمترین شاخص و اموری است که شهردار برای موفقیت باید به آن توجه کند.

سید مهدی طلایی مقدم از شهرستان بافق به عنوان یک شهر پویا ، زنده و روبه رشد خواند و خاطر نشان کرد : با توسعه و پیشرفتی که در حوزه های صنعت، معدن ، جوار ریلی ، کشاورزی و گردشگری در بافق شروع شده ، بافق آینده ی درخشانی دارد.

وی بر مهاجر پذیر شدن شهرستان در سال های آینده خطاب به شهردار جدید بافق گفت : به منظور ساماندهی مسائل اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی احداث شهرک های سکونت گاهی توسط شهرداری در نقاط مختلف شهر امری ضروری است .

طلایی مقدم توجه به احیای فضای سبز ، ساماندهی معابر ، توجه به مبلمان شهری ، استفاده از ظرفیتهای هنری شهرستان ، تهیه و احداث المان با توجه به پتانسیل های شهرستان و نصب در محل مناسب را از شهردار جدید خواستار شد.

در این مراسم از زحمات ۲۰ماهه رحمت الله عفتی شهردار سابق بافق تقدیر و سید علی نوروز زاده به عنوان شهردار جدید بافق معرفی شد.

IMG_8920 IMG_8945 IMG_8950 IMG_8957 IMG_8965 IMG_8977

۷ نظر

 1. سالار می‌گه:

  با سلام چقدر صندلی خالی . بعدش اینم بگم مبارک باشه جناب اقای مهندس نوروززاده موفق باشید

 2. ایران آباد می‌گه:

  باسلام و تبریک به آقای نوروززاده وهمچنین آرزوی موفقیت برای جناب آقای عفتی.امیدوارم این انتخاب غیرتخصصی وباندی لطمات وصدمات جبران ناپذیری برای شهرمان نداشته باشه.
  یک سوال دارم ویک نصیحت
  سوالم ازشهردارمنتخبه.اینکه چرادرجلسه تودیع ومعارفه اسم سربازان گمنام امام زمان آوردن؟آیاانتخاب ایشون اررتباطی باصحبت ایرادشدشون داره؟
  سخنم خطاب به آقای رنجبراین سیاستمدار خبره است.ازخدابترسید ودراین شبهااستغفارکنید

 3. یادگار می‌گه:

  برای آقای نوروززاده که شناخت کامل از روحیاتش دارم و برای مردم بافق متاسفم که هردو از این انتخاب متضرر می شوند و امیدوارم که پیش بینی من از عواقب بسیار بد این انتخاب درست نباشد.

 4. حاجی میرزا آقا می‌گه:

  انتصاب شما را بعنوان شهردار تبریک میگویم

 5. بافقی می‌گه:

  سلام بسیار خرسندم از انتخاب یک بافقی بعنوان شهردار .اما طولی نخواهد کشید سید اولاد پیغمبر هم مثل جناب آقای عفتی که شهر دار نمونه ،فعال ومتخصص وانصافا شهرداری بسیار فعال بود وچهره ی شهر را عوض کرد لاجرم به استعفا روی آورد امیدوارم که این طور نشود واین سید بزرگوار بتواند به مردم این شهرستان خدمت کند انشاالله موفق وپیروز باشید

 6. مروج می‌گه:

  جناب آقای نوروززاه کسوت شهرداری شهرستان بافق برازنده شماست واین انتخاب به نظرمی رسداولین انتخاب شهرداراز مجموعه کارکنان شهرداری بافق است امیدوارم این انتخاب فتح بابی باشد برای آینده تادیگرشهرداران ازادارات غیرمرتبط باشهرداری ازجمله آموزش وپرورش انتخاب نشونداگربه گذشته برگردیم بیشترشهرداران بافق ازآموزش وپرورش بودنداین انتخاب ازمجموعه کارکنان زحمت کش شهرداری برهمگان مبارک باشدوبرای این سیدبزرگوارونجیب موفقیت وسربلندی آرزومندم

 7. علی اصغر رنجبر بافقی می‌گه:

  باسلام وخداقوت به شهردار محترم سید جلیل القدر جناب آقای نوروززاده امیدوارم با توجه به شناختی که از شمادارم که حقیقتا شخصیتی بسیار نجیب ،متدین ،لایق وشایسته بوده وهستید که بر کسی پوشیده نیست امید وارم که با فعالیت خود وتوجه ویژه به این شهرستان دشمنان احتمالی خورا مایوس نموده وباعث خشنودی وخوشحالی بیش از پیش این ملت قهرمان وشهید پرور باشید انشاالله توفیق روز افزون شما ،ریاست محترم شورای شهر جناب آقای رنجبر واعضا ی محترم شورا وکلیه مجموعه ی محترم شهرداری را از خداوند منان خواستارم انشاالله که انتخاب جنابعالی بعنوان شهردار مقدمه پیشرفت وتوسعه ی این شهرستان باشد ومردم از این پیشرفت وتوسعه شهر لذت ببرند انشاالله / باتشکر علی اصغر رنجبر بافقی

کانال بافق فردا در تلگرام
تبلیغات

dc5307bb-8ab7-46df-b3e5-6ff8517991e7


پربیننده ترین ها
تبلیغات
هوادار باشگاه سنگ آهن بافق