پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۵۰:۴۴ قبل از ظهر

زنگ نفرت از استکبار جهانی در مدارس بافق نواخته شد+ تصاویر

کد خبر: 64135
تعداد بازدیدکننده: 367
تاریخ: ۱۰ آبان ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ صبح امروز در آیینی همزمان با روز بسیج دانش آموزی و با حضور معاون فرماندار بافق ، مدیر آموزش و پرورش ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسئولان محلی زنگ نفرت از استکبار جهانی در دبیرستان دخترانه نمونه حضرت معصومه (س) بافق به صدا در آمد.

مدیر آموزش و پرورش بافق در این مراسمبا گرامیداشت ایام ماه محرم و با بیان پیشرفت های کشور در عرصه های مختلف علمی، این پیشرفت ها را مرهون جانفشانی جوانان و از برکات انقلاب اسلامی ایران دانست و اظهارداشت:انقلاب اسلامی ایران و روحیه استکبار ستیزی ما برگرفته از قیام عاشورا است که باید با هوشیاری کامل از این دستاوردهای عظیم با تلاش و کوشش در زمینه تحصیلی حفاظت نماییم.

علی اصغر رنجبر در ادامه به اهمیت وجود تفکر بسیجی بین دانش آموزان اشاره کرد و افزود:طبق فرمایشات امام راحل (ره) هرکاری با که با بسیج شدن افراد و اتحاد و همبستگی صورت پذیرد خود نمونه ای از پیاده کردن تفکر بسیجی است که این باعث می شود در آن فعالیت به نتیجه برسیم.

وی عنوان داشت: حضور جوانان در صحنه های نبرد حق علیه باطل در طول هشت سال دفاع مقدس نمونه بارز تفکر بسیجی بود که ما امروز باید برخود تکلیف بدانیم که حافظ خون شهدا باشیم.

رنجبر تلاش در زمینه تحصیلی مهمترین وظیفه دانش آموزان عنوان کرد و ابراز داشت: دانش آموزان باید با درس خواندن خود در مسیر پیشرفت و اعتلای انقلاب اسلامی و کشور گام بردارند و نقشه های شوم دشمنان قسم خورده این نظام را نقش بر آب کنند.

گفتنی است قرائت مقاله از سوی دانش آموزان و برپایی نمایشگاه عکس از دیگر برنامه های این مراسم بود.

IMG_9842 IMG_9843 IMG_9844 IMG_9846 IMG_9849 IMG_9854 IMG_9862 IMG_9864

۱ نظر

  1. ابوذر می‌گه:

    دبیرستان حضرت معصومه مبارکه