جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۳۴:۰۴ بعد از ظهر

دعوت فرماندار بافق از عموم مردم برای حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان

کد خبر: 64235
تعداد بازدیدکننده: 130
تاریخ: ۱۲ آبان ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ در آستانه ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی فرماندار بافق با صدور پیامی از ملت همیشه در صحنه و استکبارستیز شهرستان بافق بویژه دانشجویان و دانش آموزان دعوت کرد تا در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان حضور یابند.

متن پیام بدین شرح است:

سیزدهم آبان یادآور سه مناسبت بزرگ تبعید حضرت امام خمینی(ره) ، شهادت جمعی از دانش آموزان و روزاستکبارستیزی و خلق حماسه جوانان ایرانی به ویژه دانش آموزان و دانشجویان پیرو خط امام است. اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از مردم همیشه درصحنه بافق به دلیل برگزاری مراسم های باشکوه محرم علی الخصوص برپایی نماز با عظمت ظهر عاشورا که تداعی وحدت و همدلی مردم و مسؤلین بافق بود از اقشار مختلف مردم بویژه دانشجویان و دانش آموزان دعوت می نمایم تا در مراسم راهپیمایی این روز بزرگ و عزیز که مصداق هیات من الذله سرور سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) می باشد شرکت نموده و بار دیگر وحدت همدلی واقتدارنظام جمهوری اسلامی برای جهانیان به نمایش گذاشته شود.

سید مهدی طلایی مقدم

فرماندار شهرستان بافق

گفتنی است مراسم راهپیامیی یوم الله سیزدهم آبان فردا ساعت ۹ صبح از میدان شهدا به طرف آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) برگزار می شود.