چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۶:۴۵ قبل از ظهر

بازدید فرماندار بافق از کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان

کد خبر: 64263
تعداد بازدیدکننده: 212
تاریخ: ۱۳ آبان ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، ظهر امروز فرماندار بافق به صورت سرزده از کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بازدید کرد و از نزدیک نحوه ارائه خدمات بخش های مختلف را مورد بررسی قرار داد.

سید مهدی طلایی مقدم ضمن تشکر از مدیریت و کارکنان کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان در ارائه خدمات و حمایت مادی و معنوی افراد در حوزه های مختلف و امر حمایت از اقشار کم درآمد تقدیر و تشکر نمود.

وی از کمیته امداد امام خمینی (ره) بافق به عنوان یک نهاد زنده و کوشا یاد کرد و گفت: خودباوری و توانمند سازی خانواده های محرومان و مدد جویان جزء رسالت های این نهاد می باشد که باید به نحو شایسته انجام شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از اقدامات به عمل آمده در بخش های مختلف پرداخت و گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره)، با هدف یاری نمودن محرومین و مستضعفان، امداد درماندگان و آسیب دیدگان و خود کفا کردن محرومان تشکیل یافته است که امیدواریم بتوانیم در تحقق این امر کوشا باشیم.

فرماندار بافق در پایان با حضور در اتاق کار کلیه کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان از نحوه ارائه خدمات آنان در بخش های مختلف بازدید کرد.

IMG_0166 IMG_0172 IMG_0173 IMG_0178 IMG_0180