پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۷:۳۶ بعد از ظهر

برگزاری جلسه آموزشی نانوایان توسط اداره صنعت ، معدن و تجارت بافق

کد خبر: 64306
تعداد بازدیدکننده: 126
تاریخ: ۱۴ آبان ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان بافق جلسه آموزش نانوایان با حضور رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت ، نماینده فرمانداری و مسئول آرد و نان اداره صنعت، معدن تجارت برگزار شد .

درابتدای جلسه رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت ضمن گرامیداشت ایام الله ۱۳ آبان ، تقدیر و تشکر از حضور نانوایان بر لزوم دقت در هرچه بهتر شدن کیفیت نان تاکید و از نانوایان خواست تا نسبت به (نصب تابلو قیمت ، وزن چانه ، ساعات پخت ) و برخورد خوب و مناسب با مشتری اقدام نمایند.

در ادامه جلسه صالحی مسئول آرد و نان ضمن ارائه گزارشی اهم اقدامات صورت گرفته طی سال جاری در خصوص پیگیری ، جذب و توزیع آرد شهرستان به راه اندازی سامانه الکترونیکی خرید آرد به آدرس :                             baker.ebanksepah.irو نانوایان محترم می توانند در صورت تمایل جهت خرید سهمیه آرد ماهیانه اقدام نمایند.

۱ نظر

  1. نانوای رنج کشیده می‌گه:

    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب مهندس رنجبر و کادر پر تلاش اداره اش
    خواستم ازتون درخواست داشته باشم که به نانوایی هایی که مشتریان آن رضایتمندی بیشتری از پخت و کیفیت و نوع برخورد اودارند سهمیه بیشتری اختصاص داده شود
    بخدا ظلمه در حق مردم و نانوایی های دیگه که به بعضی نانوایی ها بدون حساب و کتاب باج بدین و ۱۶ یا ۱۸ تن سهمیه آرد داشته باشن ولی نان آنها را حتی وقتی تازه خریدی به زور میشه خورد