سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۰۸:۰۴ بعد از ظهر

از رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بافق تقدیر شد

کد خبر: 64558
تعداد بازدیدکننده: 278
تاریخ: ۲۴ آبان ۱۳۹۴

1

با ارسال لوح تقدیر:
از رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بافق تقدیر شد
به گزارش خبرنگار ” بافق فردا ” معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان زمین شناسی کشور با ارسال لوح تقدیر از عملکرد اداره صنعت، معدن و تجارت بافق تقدیر کردند.
در متن لوح چنین آمده است: حرکت در مسیر توسعه و تعالی و پی ریزی فرآیندها همراه با ایجاد زیر ساخت ها و الگوی مدیریتی شایسته جهت پیشبرد بهینه امور مجاهدت و مشارکت خستگی ناپذیر مردانی را طلب می کند که سودایی جز پیشرفت و توسعه همه جانبه و پایدار کشور در سر نداشته و در گذر از پیچ و خم تنگناها و دشواری ها با اعتقادی راستین و عشق و شوری بی پایان به پیش رفته و نظمی نوین را سامان می دهند.
از این رو به پاس تلاش خستگی ناپذیر و زحمات بی وقفه جنابعالی و همکاران در مجموعه اداره صنعت معدن و تجارت بافق در پروژه نئوپروتزوئیک ایران و جهان این لوح به شما تقدیم می گردد.

محمد تقی کره ای
معاون وزیر و رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات کشور

۷ نظر

 1. احمد . می‌گه:

  سلام .
  مبارکتان باشد .
  انشاالله در همه کارهایتان پیروز وموفق باشید.

 2. احمد. ف می‌گه:

  سلام
  انشاالله در همه کارهایتان موفق پیروز باشید.

 3. بافقی می‌گه:

  باسلام ضمن تبریک خدمت مهندس ولی الله رنجبر انشاالله درهمه امورموفق باشید

 4. سعید افشاری می‌گه:

  با سلام و عرض ادب خدمت آقای مهندس رنجبر، افزوده شدن این لوح زرین بر سوابق خداپسندانه و مردم محور جنابعالی را صمیمانه تبریک عرض می کنم، امیدوارم با توجه به تحصیلات و تجربیات، شخصیت و حسن برخورد ، ایمان و صداقت و موارد این چنینی زیادی که بنده به عنوان کارمند اداره صنعت معدن تجارت نزد شما دیده ام، پیشرفت روز افزونی در سایه خداوند منان و آقا امام زمان (عج) داشته و سربلند باشید.

 5. حامد فخاری زاده می‌گه:

  مهندس رنجبر فردی بسیار خوش فکر و پر تلاشی هستن، باشد که همیشه این چنین نیروهایی در جهت پیشرفت بافق سهیم باشند.

 6. م فتاحی می‌گه:

  سلام
  توفیق روز افزون شما راازایزد منان خواستارم

 7. ولی الله جعفری پور می‌گه:

  باسلام وخسته نباشید به جناب آقای مهندس رنجبر رئیس محتر اداره صنعت معدن که الحق وانصاف اززمان تصدی گیری این مقام وباوجودتمام مشکلات وجود داشته درساماندهی مغازه دارن شهر زحمات زیادی کشیدندکه سپاس فراوان گفتن داردودریافت لوح تقدیرنیز نشانه این زحمات فراوان ایشان وهمکارانشان میباشدخسته نباشید