سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۱۸:۵۳ قبل از ظهر

بازرسی از برخی اصناف شهر برای رعایت موارد مرتبط با استاندارد انجام شد

کد خبر: 64600
تعداد بازدیدکننده: 131
تاریخ: ۲۵ آبان ۱۳۹۴

بازرسی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان بافق به همراهی کارشناسان سازمان استانداردیزد

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان بافق:

در راستای تکریم و خدمات رسانی به همشهریان عزیزیکشنبه ۲۴/۸/۹۴ بازرسی از برخی اصناف سطح شهر به جهت رعایت موارد مرتبط به استاندارد به عمل آمد و توضیحاتی به فروشندگان ارائه

گردید

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت درگفتگوی خبری با اشاره به لزوم توجه به مقوله استاندارد افزود:از شهروندان خواستاریم به هنگام تهیه وسایل مورد نیاز حتماً علامت استاندارد را مورد توجه قرار دهندتا بتوانند استفاده بهینه و بی خطری از وسایل مورد نظر داشته باشد .

رنجبر با اشاره به این مطلب گاهاً مشاهده گردیده به علت عدم توجه شهروندان به علامت استاندارد بر روی اجناس شاهد اتفاقات ناگواری بوده ایم.

شهروندان عزیز می تواننددرصورت مشاهده هر گونه وسایل فاقد علامت استاندارد مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ جهت پیگیری اعلام نمایند.

۲ نظر

  1. مخالف خصوصي سازي می‌گه:

    کاش بجای نصب پارچه که در آن صنف خلافکار محکوم گردیده چند روزی آنجا را تعطیل می کردید. به تازگی در روی درب دو میوه فروشی که به علت تخلف از سوی اداره صنعت و معدن و تجارت جریمه شده بودن با نصب پارچه ای در قسمت بالای درب مغازه اون میوه فروشی محکوم به نصب پارچه شده بود .بنده شخصا” دیدم که از یک طرف مامورین پارچه نصب می کنن از طرف دیگر کارگران میوه فروشی صندوقهای میوه را به داخل مغازه می برن و در ضمن چون پارچه در قسمت پایین درب نصب شده بود وقتی کرکره مغازه بالا می رفت اثری از پارچه نبود !!!! که خود جای بحث است؟

  2. غریبه آشنا می‌گه:

    فقط میشه با جریمه های چندین برابری دفعه قبلی و تعطیلی چند روزه مغازه شون جلوی این گرانفروشی ها را گرفت