پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۳:۳۳ بعد از ظهر

زنده باد وحدت و عقلانیت

کد خبر: 64690
تعداد بازدیدکننده: 352
تاریخ: ۲۹ آبان ۱۳۹۴

 999-300x215

۱۶ نظر

 1. اونوقت چرا؟ می‌گه:

  ……باید خود را با انواع خدعه ها و نیرنگ ها و دسیسه ها آماده کنیم…..?!!!!!!!!!!!!!

 2. طالعی می‌گه:

  آقای دکتر چرا آن زمان که آقای صباغیان تنها بود از وحدت حرفی نمیزدید؟ کاندیدا ما آقای صباغیان

 3. ناشناس می‌گه:

  سلام..اححححححححححسنت.به قران حرف دل من وشاید خیلی های دیگر زدید.

 4. s می‌گه:

  باز هم در این دوره، همان می شود که شما در نوشته اتان گفتید.. جنگ در خانه و برد با حریف… از اینرو بسیاری از داخلی هایمان با یکی از پرشانس ترین کاندید این حوزه، ک.ف قرار همکاری و دوستی بستند و با راه انداختن جنگ داخلی، برد او را میسر می کنند. صباغیان به هیچ وجه کنار نخواهد رفت و جالب اینکه این تشکیک شما به دکتر برخورداری، درست است… ایشان، قطعا در انتخابات نخواهند ماند. شاید آمده اند که صباغیان برود، اما نمی دانند او رفتنی نیست.

 5. داود می‌گه:

  باسلام وخسته نباشید به دوستان عزیز . آنچه عیان است چه حاجت به بیان است ؛ رمز موفقیت در انتخابات فقط و فقط این است که بافق یک کاندیدا داشته باشد . واین مساله مهمی است که نخواهند گذاشت تا اتفاق بیفتد .(ما اگر یه کم سواد هم از بافق عزیزمان به مجلس بفرستیم هزار برابر بهتر از آنست که کنترل منابع و معادن شهرمان را به یه سیاستمدار از شهرهای همجوار بسپاریم ، چراکه همشهریمان حداقلش اینست که حس هم وطنی دارد و لی سیاستمدار غریبه فکر تاراج بیشتر شهرمان به نفع کوی و برزن خود است.) مسئولان یادتان باشد فقط و فقط یک کاندیدا از بافق .(تجربیات دوره ها قبل را فراموش نکنید )

 6. محمد علی فتاحی می‌گه:

  سلام
  تحلیل آقای دکتر ارجمند از مسائل و حاشیه های انتخابات به واقعیت نزدیک است .
  دوستان بیائید به این مسئله فکرکنیم که چرا دردوره های قبل کاندیدای شهرما در سایر شهرها رای زیادی نداشتند ولی سایر کاندیداها با یاررگیری وزدن سرپل دربافق حتی تا چند هزاررای می اورند.
  بجای اینکه کاندیداهای بومی راتخیب کنیم با وحدت وهمدلی در سالی که ازطرف مقام معظم رهبری بنام سال همدلی وهم زبانی نام گذاری گردیده به فکر آینده شهر و ایران اسلامی باشیم وبا اتحاد وهمبستگی وانتخاب یک کاندیدای توانا که با توافق کلیه کاندیداها وهمچنین با وحدتی که بین شهربهاباد وبافق به وجود خوا هد آینده ای روشن را داشته باشیم.
  ضمنا به سایر کاندیداهای حوزه انتخابیه نیز احترام قائل هستیم .

 7. محسن می‌گه:

  با سلام . درسته آقای دکتر برخورداری یکی از فرهیختگان و از خانواده محترم بافق هستند و من خود از نزدیک ایشان را میشناسم… ولی چند سوال برام پیش آمده که ان شاا… به جواب برسم..
  ۱ – آقای دکتر آیا از نزدیک درد بافق را خبر دارن؟ تا حالا در کدام مورد از دردهای بافق پا پیش گذاشتن برای حل آن؟
  ۲_ آقای دکتر آیا چهره ای شناخته شده برای شهرستانهای دیگر هستند یا ما بافقی ها فقط ایشان را میشناسیم؟
  ۳ – چرا حالا به این فکر افتادن؟؟ نباید سن و سال ایشان را هم مد نظر گرفت.. ۶۰ تا ۶۱ سال آیا سن زیادی نیست؟؟؟!!!
  ۴ _ بهتر نیست ایشان کمک کنند تا امثالی مثل آقای صباغیان و یا آقای دکتر میرغنی زاده که حداقل در شهرستانهای دیگر مورد احترام همگان هستند به صحنه بیایند..
  ان شاا… باز نظاره گر نباشیم که بریم پای صندوق و کسی دیگه این کرسی مهم مملکت را از آن خودش و شهرستان خودش ( مثل بعضی ها که بافق رو به اعتصاب و تنش انداختن و شهرستان خود را پیشرفت دادن ) کردن..
  پیش بسوی بافقی آباد….

 8. محسن می‌گه:

  جناب آقای دکتر ارجمند . استاد گرامی.با سلام
  فقط یک کلام.. رای من و خانواده ام آقای محمد رضا صباغیان ..

 9. علي می‌گه:

  با سلام آیا آقای صباغیان را به اندازه آقای دکتر برخوداری مسئولین رده بالا مملکت می شناسند ویا نفوذ آقای صباغیان به اندازه آقای دکتر برخوداری درمراکز حساس وجود دارد درشهرستان مهریز- خاتم وابرقو شناختی روی آقای صباغیان هست یا نه ،منکر ارزش آقای صباغیان نیستم ولی واقع گرا هستم وقتی آقای دکتربرخورداری با چندین وزیر این مملکت در ارتباط هست باید ازاین امتیاز مثبت استفاده کردهرچند دلسوزی آقای صباغیان بر کسی پوشیده نیست امیدوارم با خرد جمعی به نتیجه مطلوب برسیم

 10. فتوحی می‌گه:

  آقای ارحمند مطلب درستی نوشته اند وباید دربافق منافع وتکالیف حزبی کنارگذاشته شود تا بتوانیم یک نفر بافقی رابه مجلس بفرستیم متاسفانه گروههای سیاسی فکرمی کنند برای رسیدن به پست ومنافع شخصی باید منافع عموم راقربانی کرد وبه توصیه های که ازطرف پیشقراولان سیاسی خودصورت می گیرد عمل می کنند وبه اصطلاح نگاه کلی به انتخابات دارند وهمیشه به شهر ضرر می زنند

 11. محسن می‌گه:

  آقای صباغیان در شهرستان های دیگر مورد احترام همگان هستند؟؟؟؟؟

 12. بهار می‌گه:

  آقای محسن سن آقای دکتر را اشتباه گفتی ایشان ۷۲ سال دارند و به سوال ۱۳۲۲ در بافق به دنیا آمدند

 13. رسول می‌گه:

  همشهری های عزیز این فرصت طلایی راازدست ندهیم وبه شخص باانگیزه وپا به کار وهمیشه درصحنه رای بدهیم وازسایردوستان بخواهیم که دانسته یا ندانسته به شهرضررنرسانند

 14. محمد می‌گه:

  خیلی ها در بافق نمی خواهند صباغیان به مجلس برود و تمام تلاش خود را می کنند نمونه اش راضی کردن دکتر برخورداریو صباغیان هم کوتاه نمی اید و در انتخابات می ماند.پس از همین الان بازنده ایم.

 15. عصمت می‌گه:

  بیایید متحد شویم

 16. ایلیا می‌گه:

  ایشان هرروز به مجلس می روند