پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۰۸:۱۴ قبل از ظهر

همایش آشنایی با مبانی کارآفرینی در بافق برگزار شد

کد خبر: 64743
تعداد بازدیدکننده: 182
تاریخ: ۰۱ آذر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، همزمان با هفته جهانی کارآفرینی و در راستای ترویج کارآفرینی همایش ویژه ای تحت عنوان ” آشنایی با مبانی کارآفرینی ” با حضور فرماندار ، جمعی از مسئولان و دانش آموزان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق برگزار شد.

فرماندار بافق در این همایش ضمن تبریک هفته کارآفرینی با اشاره به ظرفیت ها و توانمندی های شهرستان در حوزه های مختلف گفت : شهرستان بافق با توجه به تدوین سند توسعه حول چهار محور صنایع معدنی و جوار فولادی ، جوار ریلی ، کشاورزی و گردشگری نقشه راه توسعه و پیشرفت را برای حضور و فعالیت سرمایه گذاران و عموم محیا نموده است.

سید مهدی طلایی مقدم با اشاره به اینکه کار آفرینی و نوآوری فرایندی از ارائه خلاقیت و استفاده از امکانت و فرصت های موجود است خاطر نشان کرد :یک کارآفرین سرمایه دار نیست ولی قادر است از سرمایه های راکد به خوبی استفاده کند.

وی افزود : یک کارآفرین به منظور تحقق ایده اش با بهره گیری از امکانات و فرصت های موجود و تکیه بر دانش و استعدادهای فردی خود می تواند با مدیریت خوب ایده اش را محقق ساخته و از این راه کسب درآمد کند.

رئیس اداره کار ، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان بافق نیز ضمن تبریک هفته کارآفرینی و تشکر از مساعدت های فرمانداری و دانشگاه آزاد مبنی بر تشکیل این همایش گفت : هدف از برگزاری تفهیم به دانش آموزان که خلاقیت یک نوع فرهنگ برای بروز خلاقیت و نوآوری است.

در ادامه یکی از مدیران موفق استان یزد در حوزه کارآفرینی به ارائه تجربیات خود برای دانش آموزان پرداخت و تجربیات و موانع موجود بر سر راه یک کارآفرین را با ذکر مثال های مختلف بیان کرد.

گفتنی است هفته آخر آبان ماه (هفته سوم نوامبر) را هفته جهانی کارآفرینی می نامند.

IMG_0767 IMG_0768 IMG_0771 IMG_0785

۲ نظر

  1. دوست می‌گه:

    کاش میشد این همایش ها را اطلاع رسانی می کردند

    • پسخگو می‌گه:

      از طریق اداره کار و دانشگاه به تمامی ارگانها اطلاع رسانی شده و دعوتنامه ارسال شده است. ضمنا این همایش برای دانش آموزان بوده و همایش کارآفرینان برتر دانشگاهی استان یزد نیز در اسفندماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق برگزار خواهد شد که اطلاع رسانی به طور فراگیر انجام می گیرد