پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۷:۰۵ بعد از ظهر

پـایگاه مقاومت نبی اکرم(ص) شرکت سنگ آهن مرکـزی برتـری خـود را برای سومین سال در سطح بسیج کشـور تثبیت کـرد

کد خبر: 64801
تعداد بازدیدکننده: 176
تاریخ: ۰۲ آذر ۱۳۹۴

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق، محمدرضا رضایی پور جانشین فرماندهی پایگاه نبی اکرم (ص) شرکت سنگ آهن مرکزی با اعلام برتـری برای سومین سال در سطح بسیج کشـور افزود : دومین همایش سراسری مالک اشتر روز شنبه سی‌ام آبان ماه هم زمان با هفته بسیج با حضور سردار نقدی فرمانده سازمان بسیج مستضعفین و جمعی از بسیجیان سراسرکشور در سالن شهید فهمیده مجتمع ۵ آذر تهران سازمان بسیج کشور برگزار و پس از آنکه از خانواده سردارشهید همدانی و جمعی از فرماندهان برتر کشور تقدیر به عمل آمد ، پایگاه نبی اکرم(ص) شرکت سنگ آهن مرکزی به عنوان موفق ترین رده سازمان بسیج مستضعفین( پایگاه نمونه کشوری) انتخاب و اینجانب به نیابت از آقای عسکری فرماندهی محترم پایگاه ، لوح تقدیر این موفقیت را در یافت نمودم .
شایان ذکر است که پایگاه نبی اکرم(ص) شرکت سنگ آهن برای سومین سال در سالهای (۸۷، ۹۲ و ۹۳ ) به عنوان پایگاه نمونه کشوری انتخاب شده است.
متن لوح تقدیر اهدایی به شرح ذیل است :

برادر ارجمند محمد جواد عسکری
فرمانده محترم پایگاه بسیج کارگری نبی اکرم(ص) شرکت سنگ آهن مرکزی

درراستای تحقق تدابیر فرمانده معظم کل قواء بر اساس ارزیابی های انجام شده مبنی برفرآیند اشراف کلی ریاست سازمان بسیج در وضعیت وعملکرد در سال ۱۳۹۳ مفتخر به کسب” موفق ترین رده سازمان بسیج مستضعفین” در دومین جشنواره سراسری مالک اشتر بسیج گردیده اید.
قطعا این موفقیت مرهون نقش موثر فرماندهی و مدیریت جنابعالی و بسیجیان پرتلاش آن رده می باشد. بدینوسیله مراتب قدردانی و سپاس خود را از تلاشهای مجدانه و مجاهدانه شما اعلام می دارم انشالله با اتکال به خداوند سبحان و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و نایب بر حقش امام خامنه ای ( مد ظله االعالی) موفق و موید باشید.
سرتیپ بسیجی محمد رضا نقدی
رئیس سازمان بسیج مستضعفین.

لوح-209x300

DO3P3917-300x200

DO3P4135-200x300

۷ نظر

 1. منصور می‌گه:

  با سلام
  راست و حسینی اگر پول سنگ اهن نبود بازم لوح تقدیر دریافق میکرد

 2. بافقی می‌گه:

  اینها برای ما اب ونان نمی شود اگر راست می گویید حقوق کارگران را بدهید

 3. بی ادعا می‌گه:

  منصور خان ، بحث پول نیست اینا جربزه می خواد که رضایی پور داره،

 4. حسین می‌گه:

  بازهم خداراشکرهرسال مانمونه میشیم انگاردیگه توکشورپایگاهی وجودنداره یاهمه پایگاههای دیگه خوابند.

 5. پایگاه مقاومت منتظران شهادت حر می‌گه:

  کسب رتبه برتر و نمونه کشوری توسط پایگاه نبی اکرم ص شرکت سنگ اهن مرکزی مایه مباهات و افتخار شهر می باشد . این افتخار را به مردم وبسیجیان بافق ، فرمانده و جانشین پایگاه نبی اکرم (ص) تبریک عرض نموده و از در گاه خداوند متعال سرافرازی کلیه بسیجیان شهر مان را ارزومندیم.

 6. ایلیا می‌گه:

  وقتی خبرهای مهم سنگ آهن مربوط به پایگاه می باشد قابل فهم است که دریک معدن بزرگ کشورکه باید خبرهای مهمش پیشرفت های فنی وتخصصی معدنی باشد چه می گذرد؟ودرچه مسیری هدایت می شود

 7. ایلیا می‌گه:

  هرجاپول باشه جربزه هم پیدا میشه نگران نباشید