شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰:۲۷ قبل از ظهر

وحدت و پرهیز از اختلافات رمز موفقیت در انتخابات دوره دهم نماینده مجلس

کد خبر: 64873
تعداد بازدیدکننده: 468
تاریخ: ۰۳ آذر ۱۳۹۴

سخنگوی مجمع اصلاح طلبان بافق:

 

وحدت و پرهیز از اختلافات رمز موفقیت در انتخابات دوره دهم نماینده مجلس

سخنگوی مجمع اصلاح طلبان بافق گفت: با وحدت و پرهیز از اختلافات می توان در انتخابات دوره دهم نماینده مجلس شورای اسلامی موفق شد.

رضا فلاح مبارکه در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار”بافق فردا” اظهار داشت: با نگاه به گذشته و درس گرفتن از آن و تجزیه و تحلیل درست می توانیم از تکرار اشتباهات گذشته جلوگیری کنیم. در صورت تکرار اشتباهات قبلی امیدی به موفقیت وجود ندارد.

وی افزود: اگر تمام نامزدهای بومی انتخابات تا روز آخر در صحنه باقی بمانند رای آوردن و انتخاب کاندیدای بومی غیر ممکن است. اما تعداد کاندیداها از یک منظر دیگر می تواند فرصتی برای دعوت و تشویق مردم به شرکت بیشتر در انتخابات باشد که این به خودی خود تهدید نیست. می توان با حضور حداکثری مردم شهرستان در انتخابات احتمال نامزد بومی را افزایش داد.

فلاح ادامه داد: با بهره گیری از خرد جمعی به دور از تعلقات حزبی و گروهی می توان بهترین و خبره ترین فرد را به مجلس فرستاد.

وی با بیان این که گزینه اول مجمع اصلاح طلبان حضور یک فرد بومی است تصریح کرد: نامزد انتخاباتی باید با سیاست های کلی دولت همراه باشد.بی شک گزینه اول مجمع اصلاح طلبان حضور یک فرد بومی به عنوان نماینده شهرستان در مجلس می باشد.

سخنگوی مجمع اصلاح طلبان عنوان کرد: پیشنهاد برای اتحاد بین حزب اصولگرا و اصلاح طلب این است که توسط عقلای قوم مکانیزمی تعریف شود که در قالب آن تعدادی از افراد متعهد و متعمد از سراسر شهرستان با دیدگاه های مختلف و نظر کاندیداها گرد هم آیند. و با نزدیک شدن به زمان انتخابات اوایل اسفند ماه با یک نظر کارشناسی و برآورد مقبولیت کاندیداها هر کس را که شانس بیشتری دارد تشویق به ماندن نموده و افراد دیگر براساس میثاقی که ابتدا امضاء می کنند در ستاد فرد شاخص و در راستای نیل به پیروزی وی فعالیت نمایند.

رضا فلاح مبارکه گفت: نماینده اصلح کسی است که پایبندی به قانون اساسی و قوانین کشور داشته باشد و با تدبیر امورات را اداره نمایند. و بتوانند قوانینی را مصوب کنند که بیشترین نفع را برای عموم مردم ایران در بر داشته باشد. و در راستای تخصص خود به کشور از امکانات و فرصت های موجود نهایت بهره را در جهت برطرف نمودن مشکلات مردم ببرد.

وی یادآور شد: فردی که مشکلات منطقه و کشور را بشناسد و سوابق و عملکرد وی حاکی از آن باشد که می تواند با تعامل و لابی با مسئولین منطقه و کشوری مشکلات را حل نماید حتما به وی رای خواهم داد.

سخنگوی مجمع اصلاح طلبان عنوان کرد :به مردم پیشنهاد می کنم با شرکت در انتخابات در سرنوشت آینده خود سهیم باشند.

فلاح ادامه داد: اگر ما کاندیدایی را رو کنیم که محاسن، تجربیات و سوابق او برتر از دیگران باشد و همه یک صدا با وحدت و پرهیز از اختلافات وی را حمایت نماییم می توان امید داشت خواسته ۳۵ ساله مردم شهرستان تحقق یابد.

رضا فلاح گفت: البته با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات و شفاف تر شدن فضای انتخابات دقیق تر و کارشناسی تر می توان راجع به انتخابات و راهکارها صحبت کرد.

۱۰ نظر

 1. س می‌گه:

  “فلاح ادامه داد: اگر ما کاندیدایی را رو کنیم که محاسن، تجربیات و سوابق او برتر از دیگران باشد” منظورتون اینه که ریشش بلند تر باشه، محاسن گفتین؟؟!

 2. مطلع با انصاف می‌گه:

  ((پایبندی به قانون اساسی و قوانین کشور داشته باشد و با تدبیر امورات را اداره نمایند))اقا رضا به نظر شما اصلاح طلبان به خصوص آقای تابش و استاندار به این جمله ای که فرمودید پایبندند یا اینکه همه چیز را در اردکان میبینند؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. ابوذر می‌گه:

  درود بر آقا رضا

 4. علیرضا می‌گه:

  آقا رضا عالی گفتی

 5. بافقی می‌گه:

  آقا رضا کاش کارهای دیگتونم مث این حرفتون بود

 6. حسینی می‌گه:

  اگه عملکرد همه اصلاح طلبان این طوی باشه خیلی خوبه!! حتماً بهشون رای میدیم!!!…..؟؟؟؟
  آقای فلاح اصلاح طلب: شما که کارشناسی ارشد علوم سیاسی داری و حاضر نشدی به خاطر پولهای رقم گنده شرکت سنگ آهن به بخشداری یا فرمانداری بیایی چه جوری دم از پرهیز انتخابات می زنی؟؟
  مردم هوشیارن و بیدار!!! ….

 7. سهراب می‌گه:

  بنده طی این چند سال این رو فهمیدم که بعضی از اینبه اصطلاح اصلاح طلبها به خاطر کسب قدرت هرکاری رو انجام میدن….

 8. ابوالحسنی می‌گه:

  اقا رضا کارتون بیسته ۲۰

 9. بافقی می‌گه:

  اصلاح طلبان طی این دوسال چه گلی به سرمان زدندکه حالادوباره بخواهیم اونهاراانتخاب کنیم

 10. بافقی می‌گه:

  روح کلام دارای دوگانگی است ولی اگر منظور رسیدن به کاندید واحد متعهد و معتقد باشه خوبه
  نماینده باید از پایگاه مردمی باشه نتیجه لابی در کشور مشخص شده.
  تخصص نیز در رابطه با نماینده کمرنگتره اونچه حائز اهمیت است این است که یک نماینده می بایست نماینده نماینده واقعی واقعی مردمی مردمی باشد و از نظر متخصصان حوزه استفاده کند