چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۶:۰۱ قبل از ظهر

تقدیر و تجلیل از پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بافق

کد خبر: 65014
تعداد بازدیدکننده: 190
تاریخ: ۱۰ آذر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، طی مراسمی که با حضور معاون فرماندار بافق ، معاونت بازرسی و ارزیابی عملکرد استانداری یزد و جمعی از مدیران شهرستان برگزار شد از تلاش های ارزنده پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان تقدیر به عمل آمد.

معاون فرماندار بافق در این آیین با اشاره به تلاشهای مجدانه و شبانه روزی پلیس مبارزه با مواد مخدر بافق گفت : شاخص هایی چون عملیاتی و با انگیزه بودن پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان از جمله نقاط موثر و مثبت این مجموعه می باشد.

محمد علی طالعی بر لزوم برخورد قاطع با مجرمین مواد مخدر و نیز حمایت قانونی از مامورین انتظامی فعال در عرصه مبارزه با این پدیده شوم تاکید نمود.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بافق در ادامه با اشاره به گزارش عملکرد مقایسه ای نسبت به ۸ ماهه سال گذشته گفت : در اجری کشف مواد مخدر افزایش ۶۸ درصدی نسبت به هشت ماهه نخست سال گذشته داشتیم که منجر به انهدام ۴ باند قاچاق مواد مخدر در شهرستان شد.

سروان مهدی رعیت افزود : در طرح مبارزه و دستگیری با توزیع کنندگان مواد مخدر نسبت به سال گذشته ۱۷ درصد افزایش و در قسمت دستگیری خرده فروشان مواد مخدر با افزایش ۷ درصدی روبرو هستیم.

در پایان با اهدا لوح و هدیه از رئیس پلیس و دو نفر از پرسنل پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بافق تقدیر و تجلیل شد.

IMG_0957 IMG_0974 IMG_0978 IMG_0982