پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۴:۵۰ بعد از ظهر

تشکر

کد خبر: 65076
تعداد بازدیدکننده: 199
تاریخ: ۱۱ آذر ۱۳۹۴

شهردار محترم بافق، جناب آقای مهندس نوروززاده
ضمن عرض سلام و احترام؛ همانطور که مطلع هستید موضوعاتی چون سبک زندگی، اصول شهروندی و فرهنگ رانندگی از دغدغه های مهم مقام معظم رهبری در سفر تاریخی ایشان به خراسان شمالی می باشد.
لذا توجه جنابعالی به امور فرهنگی شهرستان از جمله نصب بنرهای مختلف پیرامون “فرهنگ رانندگی، پاکیزگی شهر و اصول شهروندی” و نصب پرچم ” یا حسین (ع) ” نشان از دید فرهنگی شما و اهمیت به مطالبات رهبر معظم انقلاب دارد.
این در حالی است که از تمام مسئولین انتظار می رود؛ دارای نگاه فرهنگی باشند و به صورت ویژه به مطالبات گوناگون مقام معظم رهبری توجه ” نظری و عملی ” داشته باشند.
البته این حرکت فرهنگ ساز پیش از این می بایست شروع شود که الحمدلله در دوره شهرداری جنابعالی آغاز شده و امید است که این جریان با رویکرد فکری و برنامه ریزی شده بصورت “مؤثر و مستمر” ادامه داشته باشد.
بنابراین به مصداق «لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» بر خود لازم دانسته تا بدین وسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از جنابعالی اعلام داریم.
ان شاء الله در پناه حضرت حق و امام زمان (عج) موفق و مؤید باشید.

محمدی
مسئول کانون فرهنگی تبلیغی آیت الله حاج شیخ محمدتقی بافقی (ره)
۱۰/۹/۱۳۹۴

۷ نظر

 1. عجب می‌گه:

  خیلی بده که برای تشکر از یکی عملکرد دیگران را زیر سوال بردید اقای محمدی عریر

 2. یادگار می‌گه:

  امیدوارم همه عمل ها و عکس العمل ها برای رضای خدا باشد

 3. حسن می‌گه:

  اقدام قابل تحسین وتقدیری هست ان شاءا.. این گونه اقدامات ادامه داشته باشد

 4. علی می‌گه:

  واقعا زحمت کشیده شده تشکر می کنم،
  ان شاءا.. این گونه کارها ادامه داشته باشد

 5. بی می‌گه:

  جناب آقای مهندس فلان ، ریاست محترم سازمان بهمان
  همانگونه که بر همگان واضح و مبرهن است، فرهنگ، اقتصاد و جامعه ای سالم، تنها زمانی ایجاد می شود که به فرموده … اقداماتی نظیر ساخت بهمان و … در این تضاد فرهنگی ناسالم ایجادشده در جامعه ای خرد نظیر شهر بافق که به مثابه کشوری است که تفکرهای سازمان یافته در ان، بیشتر از هر نگاه خردمندانه ای به سمت و سویی خواهد بود که مسئولان میانی و زیررده ای در سازمانهای تاثیرگذار بدان تاسی جویند.
  به مصداق گفته ” من لم یشکر المخلوق، لم منور الخود و لاتبلیغ فی الشهر و السایتهای شهر به منظورا رسیدن به منصبا کثیرا مالیا” بر خود لازم می دانم جهت تنویر افکار عموم، راجع به اینکه مبادا احساس شود این تشکرنامه ها از طرف خود حضرتعالی می باشد، از شما تشکر کنم و من بعد شاهد این باشیم که در تجلی گفته ها و افکار و دغدغه های …. در دیگر مسئولان نیز انقلابی ظاهر شود عمیق.
  م.سخندان فر
  رئیس روابط عمومی مرکز برگزاری همایشهای ۳۱ اسفندماه و مسئول نظارت راهبردی و معاونت مالی بازرگانی شرکت حمل و نقل بین المللی ترانزیت بار بافق (مالک سه دستگاه موتورسیکلت)
  ۱۱/۹/۹۴ برابر با بیستم صفر ۱۴۳۷ هجری قمری مصادف با اربعین شهادت سرور و سالار شهیدان عالم و دوم دسامبر ۲۰۱۵ میلادی

 6. حقیقت گو می‌گه:

  با سلام.
  درسته اینکار ارزشمند است
  اما حقیقت امر اینه که اینکار از ایده های جناب مهندس عفتی بود که در دیداری که اوایل سال داشتیم ایشان مطرح کردن.
  حتی قرار بود ابتدای بلوار وحشی(روبروی مغازه آقای شیخ العارفین )نصب شود.

 7. علي می‌گه:

  اصلا نصب پرچم ایده میخواد