پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۹:۱۳ بعد از ظهر

رونمایی از کتاب یوز ایرانی

کد خبر: 65171
تعداد بازدیدکننده: 474
تاریخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۴

در سفر یک روزه معاون رئیس جمهور و رئیس محیط زیست کشور معصومه ابتکار از کتاب یوز ایرانی رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار بافق فردا صبح دیروز با حضور معاون رییس جمهور و رییس محیط زیست کشور
و در حاشیه نشست هم اندیشی قضات و محیط زیست کتاب یوز ایرانی با حضور نویسنده کتاب نمایندگان فلات مرکزی و رئیس محیط زیست بافق رونمایی گردید. گفتنی است این کتاب در ۲۱۲ صفحه نوشته شده است.
کتاب یوز ایرانی توسط عالیه نقیب الذاکرین بافقی (مهرگان) و با حمایت مالی مجتمع معادن فلات مرکزی به چاپ رسیده است.
طرح پشت جلد کتاب نیز از جلیل زعیمیان( صبا بافق) می باشد.
یوز ایرانی ششمین کتاب چاپ شده مهرگان بافقی است

11

12

۸ نظر

 1. ماشاالله شمس الدینی می‌گه:

  سلام.
  سرکارخانم نقیب الزاکرین درود و سپس بی پایان برشما.
  همچنین تشکر وافر از مهندس بااخلاق سید جلال موسوی و کلیه بزرگوارانی که در امر نگارش ،چاپ و رونماییایی این اثر ماندگار زحمت کشیدند تشکر و قدر دانی میگردد.
  نگارش و تألیف کتاب زیبای یوز ایرانی توسط شما بانوی فرهیخته کار ارزشمندو لازمی بود که بدست توانای شما باقلمی شیوا به نگارش ردآمد. فزندان ایران زمین با مطالعه این کتاب ارزشمند به اهمیت حفظ این گوهر ارزشمندپی خواهند برد.
  آقای زعیمیان طراح روی جلد کارتون خیلی عالی بود

 2. میرسلیمانی بافقی می‌گه:

  مایه بسی افتخار و امتنان و سربلندی است که اثر فاخردیگری از فرهیخته و نویسنده والامقام شهر بافق سرکار خانم نقب الذاکرین در دسترس دوستداران و پژوهشگران ایرانی قرار گرفته و آیین رونمایی از آن برگزار گردیده است.این کار شایسته و بایسته را به سرکار عالی و مردم خوب و نجیب و دانش گستر بافق صمیمانه تبریک عرض کرده و برای ایشان آرزوی سعادت و بهروزی دارم.

 3. معلم می‌گه:

  مهرگان گرامی بانوی فرهیخته بافق تشکر می کنیم که نام شهرمان را بلند آوازه کردی افتخار می کنم روزی در دبیرستان فاطمیه معلمت بودم

 4. محمد می‌گه:

  جا دارد از زحمات خانم نقیب به عنوان نویسنده برتر سپاسگزاری نماییم .خسته نباشید

 5. عباس اکبری می‌گه:

  مرحبا به سرکارخانم نقیب الذاکرین

 6. شمس الدینی می‌گه:

  تشکر فراوان از تشویق مسئولان بافق حتی یک بنر برای تبریک به نویسنده شهرتان در بافق نصب نکردید حالا اگر یکی بمیرد همه جا عکسش را می زنید و خبرش را می گویید

 7. جلیل زعیمیان می‌گه:

  با عرض تبریک خدمت سرکار خانم نقیب به خاطر انتشار ششمین اثرشان ، یوز ایرانی

  لازم است تا مسئولین امر ، نسبت به برگزاری آیین رونمایی از کتاب در موطن اصلی آن ، بافق ، همت گمارند و در زمینه ی معرفی کتاب و نویسنده ی فرهیخته ی آن به جامعه، بیش از پیش کوشا باشند .

 8. محمدرضارضایی بافقی می‌گه:

  فرصتی شد تا این کتاب ارزشمند را مطالعه کنم.متن زیبای کتاب ونگارش قوی آن که بازیرکی بسیاراز زبان دلبر وجفتش کوشکی یوز پلنگهای اسیر درپارک پردیسان گفته شده بسیار زیباست.مهرگان عزیز ممنون از زحمات شما وجناب آقای مهندس مرشد زاده مدیریت محترم مجتمع معادن فلات مرکزی ایران همچنین جناب آقای مهندس موسوی ریاست محترم محیط زیست شهرستان وجناب آقای علیرضا رضایی که پیگیر یهای زیادی انجام دادند تا این اثربه چاپ برسد ضمنا از طرح زیبای روی جلد کتاب اثر جناب آقای زعیمیان تشکر میکنم .ممنون وخدا قوت