دوشنبه ۷ام فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۵۷:۲۹ بعد از ظهر

دادستان جدید بافق با حکم رئیس قوه قضائیه معرفی شد

کد خبر: 65266
تعداد بازدیدکننده: 200
تاریخ: ۱۷ آذر ۱۳۹۴

صبح امروز دادستان جدید بافق با حکم رئیس قوه قضائیه معرفی شد.
به گزارش خبرنگار ” بافق فردا “صبح امروز مراسم تودیع و معارفه دادستان بافق با حضور رئیس کل دادگستری استان یزد، امام جمعه، فرماندار شهرستان بافق و جمعی از مسیولین ارگان ها و ادارات در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
رئیس کل دادگستری استان در این مراسم گفت: دستگاه قضایی به عنوان یک خدمتگزار باید در راستای امنیت جامعه تلاش کند.
محمد رضا حبیبی افزود:دشمن همیشه سعی بر آن دارد تا امنیت کشورها را بر هم زند و از طریق به مقصود خود دست یابد.
وی با اشاره به انتخابات پیش رو تصریح کرد: مردم استان یزد مردمی آگاه و فهیم هستند و امیدواریم با همدلی و همراهی همگان و خرد جمعی انتخابات امسال به نحو مطلوب برگزار شود. و اختلافاتی در این زمینه رخ ندهد.
رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: قضات تکریم ارباب رجوع را سر لوحه کار خود قرار داده و با روی خوش و اخلاق نیکو با مردم رفتار کنند.

در ادامه حجت الاسلام سید جواد سلیمانی بر تامین و ساخت مسکن قضات شهرستان تاکید کرد و یاد آور شد: باید با تامین امکانات زندگی قضات موجب دلگرمی آنان شد. این کار باعث تمایل بیشتر قضات برای ماندن در بافق می شود.
سید مهدی طلایی مقدم نیز با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال همدلی و همزمانی بیان کرد: مردم شهرستان بافق، مردمی با فرهنگ و با اعتقادات مذهبی هستند به همین منظور مناسب نیست بافق در فهرست شهرهای تبعیدی باشد.
وی از دستگاه قضایی استان خواست تا با زمین خواران و افرادی که بیت المال را به غارت می برند برخورد جدی انجام شود.
در پایان این مراسم ضمن تقدیر از زحمات محسن حیدری دادستان سابق، محمد سجاد اعتباری به عنوان دادستان جدید معرفی شد

 

۲ نظر

  1. مطلع با انصاف می‌گه:

    فعلا بافق شده مدیر پرور برای شهرستانهای دیگر. یعنی به اسم بافق به کام دیگران. وقتی فرماندار غیر بومی باشه نتیجه اینه. امام جمعه ابرکوه یادتونه چی می گفت: ابرکوه موش ازمایشگاهی نیست…..

  2. بافق سربلند می‌گه:

    باسلام :به فرماندار جوان و پرتلاش شهرمان خسته نباشید میگوییم و کارهای زیربنایی که در حال انجام است و پیگیری مینمایند تقدیر و تشکر مینماییم .