سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۲۶:۲۸ قبل از ظهر

فرماندار بافق :حضور پای صندوق رای بهترین مکان برای همراهی و همدلی دولت است

کد خبر: 65282
تعداد بازدیدکننده: 174
تاریخ: ۱۸ آذر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ سید مهدی طلایی مقدم در جمع نمایندگان اموربانوان و خانواده ادارات شهرستان بافق از بانوان به عنوان یک قشر اثر گذار در مسائل اجتماعی ، سیاسی و اقتصادی نام برد و خاطر نشان کرد : بانوان می توانند نقش بسزایی در حضور پرشور افراد جامعه پای صندوق های اخذ رای داشته باشند.

فرماندار بافق حضور پای صندوق های رای را بهترین مکان برای همراهی و همدلی مردم با دولت دانست و گفت : با توجه به مسائل موجود و پیش روی دولت در عرصه سیاسی و اقتصادی ، همراهی جامعه از سوی بانوان می تواند بازوی توانمندی در اجرای برنامه ها و اهداف دولت تدبیر و امید باشد.

وی افزود : بانوان می توانند دولت را در تشویق افراد جامعه به رای دادن و جلوگیری از برنامه ها و اهداف دشمن به منظور کم رنگ کردن حضور مردم در انتخابات سال جاری یاری کنند.

طلایی مقدم هدف از انتخابات را براساس سخنان امام خمینی(ره) ، مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری تشریح کرد و گفت : قانون مداری، عدالت محوری و امانت داری سه اصل مهم در انتخابات است.

فرماندار بافق با تاکید بر اینکه باید به مردم این اطمینان را بدهیم که در سایه قانون و عدالت از آراء صیانت خواهیم کرد ، گفت : باید با اعتماد سازی زمینه مشارکت فعالانه مردم را در انتخابات فراهم کنیم.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به تحمیل تحریم ها علیه ایران و ایجاد مشکلات اقتصادی برای جامعه خاطرنشان کرد : تحریم‌ها نه تنها ایران را به زانو در نیاورد بلکه، شرایط را برای افزایش توانمندی تولیدات داخلی بیش از پیش فراهم کرد.

طلایی مقدم نقش آفرینی بانوان در اقتصاد مقاومتی را مثبت ارزیابی کرد و گفت : زنان نقش تأثیرگذاری در اصلاح الگوی مصرف خانوار ، فرهنگ سازی و حمایت از تولید داخلی دارند.

IMG_1238 IMG_1239 IMG_1244