شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۴:۵۴ قبل از ظهر

اسامی معتمدین برای تشکیل هیأت اجرایی مجلس خبرگان رهبری مشخص شد

کد خبر: 65507
تعداد بازدیدکننده: 288
تاریخ: ۲۴ آذر ۱۳۹۴

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بافق ، “محمد علی طالعی” از مشخص شدن اسامی معتمدین برای تشکیل هیأت اجرایی مجلس خبرگان رهبری در شهرستان بافق خبر داد و گفت : در نشستی با حضور فرماندار، دادستان عمومی و انقلاب بافق و رئیس ثبت احوال شهرستان روند بررسی و تعیین ۳۰ نفر از معتمدین برای تشکیل هیأت اجرایی مجلس خبرگان رهبری انجام شد.

معاون فرماندار بافق افزود: این جلسه براساس مواد ۲۹ و ۳۴ آئین نامه اجرایی مربوط به انتخابات مجلس خبرگان رهبری برگزار شده است.

وی ادامه داد: پس از پایان این جلسه و جمع بندی اعضاء اسامی معتمدین برای تأیید صلاحیت به هیأت نظارت شهرستان فرستاده شده تا این هیأت ظرف مدت ۴۸ ساعت نسبت به تأیید و یا عدم تأیید صلاحیت معتمدین اقدام نماید.

مسئول امور ستاد انتخابات شهرستان بافق خاطرنشان کرد: در صورت وصول نظریه هیأت نظارت مبنی بر تأئید صلاحیت تمامی ۳۰ نفر معتمدین پیشنهادی ، با دعوت از اعضای هیأت نظارت ، دادستان و رئیس ثبت احوال شهرستان و ۳۰ نفر معتمدین تأیید شده ، جلسه انتخاب اعضای اصلی و علی البدل هیأت اجرایی مجلس خبرگان رهبری مطابق دستورالعمل اجرائی برگزار می شود.

معاون

۳ نظر

 1. تقی می‌گه:

  لطفا بگویید معتمدین چگونه انتخاب شدند آخه من هم جز معتمدین هستم ….

 2. مطلع با انصاف می‌گه:

  بله آقای طالعی کارت خیلی درسته.

 3. باباییان می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  جناب طالعی ازپیشیینه بسیارخوبی برخوردارندمطمعناافرادخوبی نیزانتخاب شده اند