سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۴۳:۵۵ قبل از ظهر

معتمدین هیات اجرایی انتخابات شهرستان بافق مشخص شدند

کد خبر: 65535
تعداد بازدیدکننده: 309
تاریخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۴

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بافق؛ جلسه انتخاب معتمدین اصلی و علی البدل هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در شهرستان بافق با حضور فرماندار بافق ، اعضای اداری هیات اجرایی و هیات نظارت بر انتخابات شهرستان و معتمدین منتخب در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بافق در این جلسه ضمن خیر مقدم و تشکر از هیات نظارت شهرستان با اشاره به روند انتخاب معتمدین گفت: سعی شده است معتمدینی که از بین مردم انتخاب می شوند از اقشار مختلف مردم حضور داشته باشند و تمامی جمع حاضر به تایید هیات نظارت و هیئت اجرایی رسیده اند.

سید مهدی طلایی مقدم در ادامه به اهمیت برگزاری صحیح انتخابات بر مبنای قانون اشاره کرد و اظهار داشت: برگزاری صحیح و قانونی انتخابات مهمترین سند کشور در مردمی بودن نظام است که باعث مستحکم شدن پایه های این نظام و انقلاب می شود.

وی افزود : صحیح و قانونی برگزار کردن انتخابات بنا به فرموده حضرت امام خمینی (ره) ، منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و ریاست جمهوری مبنای عمل ما در برگزاری انتخابات است که این مهم با همت و همدلی بین مسئولان برگزاری انتخابات محقق می شود.

طلایی مقدم در ادامه بر ضرورت همراهی و تعامل بین تمام اعضای هیئت اجرایی و نظارت و بازرسی انتخابات اشاره کرد و افزود: اعضای هیات اجرایی که در مبحث انتخابات فعالیت می کنند باید دو اصل بی طرفی و قانونمندی را ملاک عمل خود قرار دهند.

احمد برزگری رییس هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان بافق نیز در ادامه این جلسه با قدردانی از حسن انتخاب افراد توانمند و با سابقه از اقشار مختلف مردم به عنوان معتمدین هیئت اجرایی انتخابات شهرستان بر ضرورت رعایت اصل بی طرفی و همچنین تعامل و همکاری در تمامی عرصه های انتخابات از سوی اعضا و مسئولان برگزاری انتخابات تاکید نمود.

گفتنی است در پایان این جلسه پس از رای گیری مخفی و اکثریت نسبی آرا ، آقایان علی اصغر رنجبر،حسین قانعی ، حمید عسکری ، حجت الاسلام علی روحانی ، عباس عامری ،محسن خوشگذران ، حسین طالعی ، محمد رضا قاسم زاده ، به عنوان اعضای اصلی و آقایان محمود رنجبر، مهدی طالعی ، سید علی نوروزاده ، رضا شریعتی ، ولی الله رنجبر به عنوان اعضای علی البدل معتمدین عضو هیات اجرایی انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در شهرستان بافق انتخاب شدند.

IMG_1417 IMG_1423 IMG_1427