یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۴۶:۳۹ بعد از ظهر

کمیسیون کارگری شهرستان بافق تشکیل جلسه داد

کد خبر: 65750
تعداد بازدیدکننده: 219
تاریخ: ۰۱ دی ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ کمیسیون کارگری شهرستان با حضور فرماندار ، معاون مدیرکل دفتر استاندار و بین الملل استانداری یزد ، معاون تامین اجتماعی استان و جمعی از مسئولان محلی در محل فرمانداری بافق برگزار شد.

سید مهدی طلایی مقدم فرماندار بافق در این نشست ضمن تبریک آغاز امامت حضرت صاحب الزمان(عج) و گرامیداشت هفته وحدت با توجه به کارگری بودن شهرستان بر اهتمام دستگاههای مجری اشتغال و شرکتها خدمات رسان مبنی بر اتخاذ تدابیر لازم و تمهیدات ضروری به منظور جلوگیری از هرگونه مشکل در حوزه کاری کارگران تاکید نمود.

در ادامه این نشست مدیران کارخانجات تعمیرات لکوموتیو و شرکت کاشی زمرد بافق با ارائه گزارشی از عملکرد خود به بیان نظرات و پیشنهادات در زمینه حل مشکلات کارگران این دو نهاد پرداختند.

گفتنی است در پایان این نشست حاضرین به بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعاتی از جمله ارزیابی کمی و کیفی و توانایی های تولیدی شرکت کاشی زمرد ، بررسی در خواستهای کارگری درخصوص موضوعات شغلی کارگران کارخانجات تعمیرات لکوموتیو و همچنین لزوم اولویت جذب نیروی بومی از سوی کارفرمایان شرکت های منطقه پرداختند.

 

IMG_1528 IMG_1531 IMG_1533

۱ نظر

  1. سلام می‌گه:

    از آقای ولی الله رنجبر ریاست محترم اداره صنعت و معدن که روزی یکی از کارگرهای کارخانجات بودند توقع داریم که با کمک آقای مهندس انوری مشکلات کارگری کارخانجات را رساتر به گوش فرماندار و هیئت همرا برسانند