جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴:۳۱ بعد از ظهر

ساختمان جدید بانک انصار بافق افتتاح شد

کد خبر: 66053
تعداد بازدیدکننده: 396
تاریخ: ۰۷ دی ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ همزمان با هفته وحدت و ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در مراسمی با حضور مدیر شعب بانک انصار استان یزد ، امام جمعه و فرماندار بافق ، جمعی از مسئولان محلی و کارمندان شعب بانکهای انصار سراسر استان یزد ساختمان جدید بانک انصار شعبه بافق افتتاح و به بهره برداری رسید.

امام جمعه بافق در این مراسم با تبریک ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) اظهارداشت: در زمان قبل از بعثت پیامبر اکرم (ص)انسان و انسانیت ، از جایگاه والایی برخوردار نبود که رسالت و هدف اصلی بعثت پیامبر اکرم (ص) ارتقای کرامت انسانی در جوامع بود.

حجت الاسلام سید جواد سلیمانی در ادامه به نقش و جایگاه اقتصاد در فرهنگ دینی اسلام اشاره کرد و گفت: اقتصاد در اسلام اصل نیست اما یک نظام حکومتی برای حکومت کردن در جامعه نیازمند پشتوانه اقتصادی و پولی می باشد.

در ابتدای این مراسم مدیر شعب بانک های انصار استان یزد به بیان خدمات و عملکرد بانک انصار پرداخت و گفت: بانک انصار با بیش از ۶۰۰ شعبه در سراسر کشور و ۱۶ شعبه در استان یزد به ارائه خدمات به مشتریان می پردازد.

“همایونی” در پایان از کلیه مسئولان شهرستان که در ساخت و راه اندازی ساختمان جدید این بانک همکاری نموده بودند تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است در پایان این مراسم جایزه یک نفر از مشتریانی که در قرعه کشی بانک انصار برنده شده بود به وی اعطا شد.

 

IMG_2890 IMG_2889 IMG_2891 IMG_2899 IMG_2896 IMG_2902