پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۵:۲۱ بعد از ظهر

دیدارمدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان یزد با امام جمعه بافق

کد خبر: 66129
تعداد بازدیدکننده: 630
تاریخ: ۰۹ دی ۱۳۹۴

به گزارش بافق فردا، مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان یزد صبح دوشنبه هفتم دیماه با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه با امام جمعه بافق دیدار کرد.
در این دیدارابتداعلیرضا قربانیان گزارش عملکرداین نهاد رابیان نمود.
سپس حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی”ضمن تبریک میلاد با سعادت پیامبراکرم (ص) وامام صادق(ع)  در سخنانی بیان داشت: یکی ازدست آوردهای انقلاب تشکیل بنیاد مسکن به فرمان حضرت امام خمینی(ره) و خدماتی رابه قشرآسیب پذیرجامعه انجام داده امروز هم با اشرافی که مقام معظم رهبری براین نهادمقدس دارند تلا شهای بی وقفه ای را این نهاد انجام می دهدمن از مسولین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تشکر می کنم و موفقیت شان را دررفع مشکلات فاقدین مسکن ازخداوند خواهانم.
لازم به ذکراست دراین دیدار نماینده ولی فقیه دربنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان.رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بافق و جمعی ازمدیران بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان، مدیرکل راهمراهی می کردند.

photo_2015-12-30_08-05-49 photo_2015-12-30_08-05-44

۴ نظر

 1. سالاری می‌گه:

  از زحمات جناب آقای مهندس طالعی در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بافق تشکر و قدردانی میکنیم که زحمات زیادی برای آبادانی روستا های بافق می کشند.

 2. محمد می‌گه:

  از ببنیاد مسکن میخواهیم در ساخت خانه های مقاوم و ارزان قیمت در سطح شهر بافق بیشتر فعالیت کنند آخر ما جوانان چطور میتوانیم با این گرانی و دستمزدهای پایین صاحب خانه شویم .ضمنا از زحمات بنیاد مسکن خصوصا آقای مهندس طالعی بخاطر برخورد مناسبشان با ارباب رجوع تشکر می کنم.

 3. رضایی می‌گه:

  عملکرد بنیاد مسکن در سطح روستاها و همچنین ساخت منازل مقاوم و نسبتا ارزان در سطح شهر که باشرایط قسطی ووام به افراد بدون خانه واگذار میشود خوب بوده است . و هنوز هم جای کار بسیار است .خداوند به همه خدمتگذاران و همچنین پرسنل بنیاد مسکن و خصوصا آقای مهندس طالعی اجر بدهد.

 4. اتحاد می‌گه:

  درود بر مهندس طالعی