یکشنبه ۴ام تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۰۵:۲۰ بعد از ظهر

ملت ایران اولین تصمیم درست را سال ۵۷ گرفت

کد خبر: 66146
تعداد بازدیدکننده: 658
تاریخ: ۱۰ دی ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ همایش بزرگداشت نهم دی که در آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) بافق برگزار شد ،امام جمعه ، فرماندار ، خانواده های معظم شهدا ،مسئولین ادارات و نهادها، اقشار مختلف مردم،روحانیون، اصناف و بازاریان حضور داشتند، مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره حماسه ۹ دی سال ۸۸ از این روز به عنوان روز تولد دوباره انقلاب اسلامی یاد کرد.

حجت الاسلام حجت‌الاسلام سید محمدشریف حسینی کوهستانی با اشاره به جریانات فتنه در طول تاریخ گفت: فتنه و نفاق در دوران رسول اکرم (ص) و امام علی(ع) نیز بود و نفاق و عدم بصیرت مردم موجب مظلومیت ائمه(ع) شد.

وی به نقل از خطبه ۹۳ نهج البلاغه فتنه را از دید حضرت علی (ع) چنین تشریح کرد: فتنه زمانی که می آید بسیار شباهت به حق دارد و مردم متوجه صحت و کذب بودن آن نمی شوند چون شناخته شده نیست.

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد از نهم دی به عنوان یوم اله نام برد و با اشاره به ویژگی های یوم اله از دید قرآن گفت: از نظر قرآن یوم اله روزی است که دارای سه ویژگی خلوص نیت و الهی بودن مردم ، ایام الله فقط یک روز و محدود است و اینکه اراده خداوند و امداد الهی در این روز نقش داشته باشد.

حجت الاسلام حسینی کوهستانی وجود بصیرت در بین آحاد جامعه را یکی از مهم ترین راه‎های مقابله با منافقین دانست و تصریح کرد: حماسه نهم دی بر اصل ولایت فقیه استوار است و در جنگ نرم دشمن نیز مردم ما نیز با تکیه بر آرمان های و ارزش های انقلاب اسلامی به مقابله با ترفندها و توطئه های دشمن برخواستند.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران اولین تصمیم درست را در سال های ۴۲ و ۵۷ گرفت و به فرمان مرجع تقلید و امام خویش لبیک گفت ، خاطر نشان کرد: باید جریانات سال ۸۸ در تاریخ ثبت ، تبیین و به نسل های آینده منتقل شود.

حسینی کوهستانی با اشاره به برگزاری دو انتخابات مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی در اسفند ماه سال جاری گفت : باید با احترام به یکدیگر ، تبعیت از رهبری ، وحدت و همدلی ، برای خلق حماسه ای دیگر و حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای مهیا شد تا بار دیگر سیلی محکمی بر دهان دشمنان نظام و اسلام زده و در مقابل ارزش های کشور بایستیم.

IMG_2965 IMG_2969 IMG_2970 IMG_2971 IMG_2972 IMG_2982

کانال بافق فردا در تلگرام
تبلیغات

dc5307bb-8ab7-46df-b3e5-6ff8517991e7


پربیننده ترین ها
تبلیغات
هوادار باشگاه سنگ آهن بافق