پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۸:۲۴ قبل از ظهر

مدرسه خیری “خادمیان” همزمان با سال جدید تحصیلی به بهره برداری می رسد

کد خبر: 66197
تعداد بازدیدکننده: 194
تاریخ: ۱۲ دی ۱۳۹۴

رییس آموزش و پرورش شهرستان بافق :
مدرسه خیری “خادمیان” همزمان با سال جدید تحصیلی به بهره برداری می رسد
رییس آموزش و پرورش شهرستان بافق گفت” به منظور رفع بسیاری ازمشکلات فضای آموزشی مدرسه خیری “خادمیان” همزمان با سال جدید تحصیلی به بهره برداری می رسد.
علی اصغر رنجبر در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار” بافق فردا” اظهار داشت: به منظور رفع بسیاری ازمشکلات فضای آموزشی مدرسه خیری “خادمیان” ابتدای مهرماه سال آینده به بهره برداری می رسد.
وی افزود: با بهره برداری ازاین مدرسه یکی ازمدارس “زهره” یا “خلدبرین” به آنجا انتقال داده می شود. و این انتقال متناسب با موقعیت و آمار جمعیتی است. هر کدام از این مدارس مذکور که در سال تحصیلی جدید آمار بیشتری داشته باشد به مدرسه “خادمیان” منتقل می شود. لازم است بیان شود که هنوز در این باره تصمیم گیری قطعی بعمل نیامده است.
رییس اداره آموزش و پرورش بافق ضمن تقدیر از “علی اصغر خادمیان” خیر مدرسه سازبافقی بیان کرد: خیرین مدرسه ساز گام های مهم و موثری درساخت فضاهای آموزشی برداشته اند. و ایجاد روحیه ایثار و مشارکت در بین مردم و جامعه از اصلی ترین اهداف خیرین مدرسه ساز است

۳ نظر

 1. رنجبر می‌گه:

  سلام
  جا دارد توضیح بیشتری در مورد خیر ارایه شود

 2. علی می‌گه:

  باسلام مدرسه خلدبرین بفرستین چون مدرسه که تازه سازبودگرفتین دادین دبیرستان زهرا

 3. علی عسکری می‌گه:

  سلام، بهتر بود بهپیش بینی مبلغ هزینه، پیشرفت کنونی، تعداد کلاسهای درس و سایرقسمت های بنا و همچنین میزان ظرفیت دانش آموز و اینکه آقای خادمیان نخستین خیر مدرسه ساز شهرستان بافق است، اشاره می شد.
  با سپاس ازخانم بیگی ، یگانه بانوی پر تلاش عرصه خبر و اطلاع رسانی بافق درود بر شما.