شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹:۰۰ بعد از ظهر

پیام تسلیت فرماندار بافق به مناسبت درگذشت مرحوم آیت اللهی

کد خبر: 66211
تعداد بازدیدکننده: 238
تاریخ: ۱۳ دی ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ فرماندار بافق به مناسبت درگذشت استاد اخلاق و معلم فرهیخته مرحوم “سیدعباس آیت اللهی” پیام تسلیت صادر کرد . متن پیام بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ هَذَا الْقُرْآنَ یِهْدِی لِلَّتِی هِیَ أَقْوَمُ وَیُبَشِّرُ الْمُؤْمِنِینَ الَّذِینَ یَعْمَلُونَ الصَّالِحَاتِ أَنَّ لَهُمْ أَجْرًا کَبِیرًا

خاندان بزرگ آیت اللهی و همشهریان محترم

خبر درگذشت استاد خلاق سید عباس آیت اللهی، یکی از برجسته‌ترین اساتید و نویسنده متحبّر شهرستان که در کنار تالیف آثاری مرجع و کاربردی، عمر خود را صرف آموزش و پرورش دانش جویان و علاقمندان علم و فرهنگ کرد، مایه تاثر شد و همگان را در غم و اندوه فرو برد.

بی‌تردید، آثار و تلاش های خستگی ناپذیر این معلم دلسوز ، برای دانشجویان و شاگردان این استاد برجسته، همچنین بنده که مدتی در جلسات متعدد شورای فرهنگ عمومی شهرستان در محضر ایشان بودم ، ماندگار خواهد بود.

یقینا تلاش های مستمر و حضور عالمانه و خالصانه ایشان در نظام تعلیم و تربیت و اثرات گران بهای این معلم فرهیخته در یاد و خاطره ی فرهیختگان و فرهنگیان این دیار جاودان خواهد ماند.

اینجانب این فقدان بزرگ را به جامعه علم و ادب و فرهنگ به ویژه خانواده فرهنگی و مکرّم آن شادروان تسلیت گفته و برای روان پاکش بهترین جایگاه را نزد آفریننده قلم و کلمه، آرزو نموده و برای دیگر بازماندگان آن مرحوم طول عمر و صبر جمیل و برای آن مرحوم، رحمت و مغفرت الهی و حشر با سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) مسئلت دارم.

سید مهدی طلایی مقدم

فرماندار شهرستان بافق

photo_2016-01-03_11-38-12فرماندار