پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۸:۵۷ قبل از ظهر

معاونت فنی شرکت سنگ آهن خبر داد: بازسازی سرقاب سنگ شکن فکی برای اولین بار در داخل شرکت سنگ آهن مرکزی

کد خبر: 66282
تعداد بازدیدکننده: 885
تاریخ: ۱۴ دی ۱۳۹۴

DO3P9608

به گزارش بافق فردا به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی، حیدری پور معاون فنی سنگ آهن مرکزی با ارائه ی گزارشی گفت: نظر به اینکه بابت تعمیرات این پروژه قبلا بیرون شرکت، کار انجام می شد جهت کاهش هزینه ها توسط یک تیم کاری، سر قاب سنگ شکن فکی شماره ۲ کارخانه فرآوری توسط پرسنل تعمیرات بستر کارخانه فرآوری و نیروهای کارگاه نوسازی بازسازی شد.
همچنین مسئول تعمیرات بستر گفت: این عملیات تجربه قبلی در داخل شرکت نداشت ولی کار با هزینه های فراوان به شرکت های متخصص در این امر واگذار می شد. در راستای کاهش اهداف ذکر شده و با حس مسئولیت پذیری که در تیم مذکور وجود داشت پس از بررسی های اولیه تصمیم بر آن شد که سرقاب در داخل کارگاه نوسازی و با همکاری پرسنل در بخش تعمیرات و نوسازی بازسازی شود.
سامان معینی افزود: مطالعات تکمیلی در این راستا صورت گرفت، ملزومات و امکانات لازم فراهم و کار با موفقیت به انجام رسید.
وی یادآور شد: در پایان از حمایت های مدیرعامل شرکت، معاونت فنی و تیم کاری متشکل از آقایان: علی حیدری پور، عباس عبداللهی، سید جلیل میرحسینی، مهدی خسروی، سعید ناظمی، رضا صباغیان، احمد تقی زاده می باشد تقدیر و تشکر می نمایم./م.ت

DO3P9553 DO3P9547 DO3P9577

۶ نظر

 1. مجتبی می‌گه:

  با سلام
  ضمن تشکر از یکایک کارگران زحمتکش و کارشناسان جا دارد از مدیریت محترم عامل که همیشه سر لوحه کار خود را تشویق و اعتماد به پرسنل و پیمانکاران بومی قرار داده اند و معاونین محترم که قدرت ریسک پذیری را متحمل می شوند کمال تشکر و قدر دانی را داشت و باشد که خداوند متعال در این راه پر فراز و نشیب پشتوانه راهشان باشد.

 2. کارگر کارخونه می‌گه:

  با تشکر از آقای تقی زاده که زحمت کارگران را پوشش داده و با اطلاع رسانی، گوشه ای از زحمات کارگران را به تصویر می کشند. اجرکم عندا…..

 3. محمود می‌گه:

  ساختن یک قاب محافظ که افتخار ندارد یه جوشکار ساده هم میتواند اینو بسازد

 4. علی گزویی می‌گه:

  این قاب را من در گزو میسازم با هزینه ای در حدود یک میلیون تومن

 5. پیر دانای همدان می‌گه:

  با سلام و درود
  ای کاش توضیح بیشتری می دادند که این عزیزان چه خدمتی کردند و با این کارشون از خروج چه مقدار ارز از کشور کمک کردند .؟؟؟؟.الاایحال با توجه به کامنت عزیزان این جور به نظر می رسد که در حد جوشکاری و برشکاری و شایدم باز و بسته کردن بوده .عاقلان دانند

 6. ناشناس می‌گه:

  دوستان خسته نباشید از زحمات بی دریغ تان