سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۳۸:۵۸ بعد از ظهر

برگزاری ضیافت افطار در دانشگاه علمی کاربردی بافق

کد خبر: 6835
تعداد بازدیدکننده: 154
تاریخ: ۱۷ مرداد ۱۳۹۱

ضیافت افطاری با حضور امام جمعه، فرماندار و تنی چند از مسئولین شهرستان بافق، رئیس و معاونین، اساتید، کارکنان و جمعی از دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی بافق در این مرکز برگزار گردید.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی بافق در حاشیه این نشست صمیمی در گفتگو با خبرنگار ما، ماه مبارک رمضان را به اساتید، کارکنان و دانشجویان تبریک گفت.

حمیدقنبری زاده ماه میهمانی خدا را فرصت مناسبی برای خودسازی انسان دانست و گفت: امیدوارم بتوانیم علاوه بر روزه دهان، روزه قلب، گفتار و کردار را نیز داشته باشیم.

وی بر اهمیت فرصت ایجاد شده در دوره دانشجویی تاکید نمود و توصیه کرد: دانشجویان باید قدردان این فراغت و فرصتی که دارند باشند و  با خودسازی برای تعالی روحی و معنوی خود و اعتلای فرهنگی جامعه گام بردارند.

وی به اهمیت کارهای فرهنگی و مذهبی دانشگاه و دانشجویان اشاره داشت و خاطرنشان کرد: این مرکز برنامه های متنوع فرهنگی و مذهبی را  برای دانشجویان در دستور کار دارد.

قنبری زاده افزود: دانشجویان این واحد همچنین همکاری و مشارکت خوبی را در زمینه های فرهنگی و مذهبی با سایر نهادها و مساجد شهرستان دارند.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی بافق، در بخش دیگری در خصوص آخرین وضعیت رشته ها  و دانشجویان دانشگاه، عنوان کرد: دانشگاه علمی کاربردی بافق اکنون دارای ۸ رشته کارشناسی و ۱۵ رشته در مقطع کاردانی در دو بخش ترمی و پودمانی است و بیش از ۱۹۰۰ نفر دانشجو در حال حاضر در این مرکز مشغول تحصیل هستند و همچنین با بیش از ۱۰۰ استاد مدعو همکاری داریم.

 

 

۱ نظر

  1. محمد می‌گه:

    به کارمندان وکارگران که دردانشگاه زحمت کشیدند تادانشگاه به اینجا رسید جایزه وافطاری بده