چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۸:۴۵ قبل از ظهر

خبرنگاران در سایت سمان ثبت نام کنند.

کد خبر: 7148
تعداد بازدیدکننده: 150
تاریخ: ۲۲ مرداد ۱۳۹۱

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بافق :
خبرنگاران در سایت سمان ثبت نام کنند
 

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی بافق در مراسم تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه بافق  با تبریک روز خبر نگار  ضمن قدردانی از خبرنگاران و اصحاب رسانه، از این قشر فعال و پویا به عنوان چشم بینا و گوش شنوای مردم یاد کرد وگفت: خبرنگاران و اهالی رسانه نقش خطیر و مهمی را در جامعه به عهده دارند.

عذرا کریمی نقش خبرنگاران را در ایحاد همدلی و صداقت مهم برشمرد و افزود: اصحاب رسانه و خبرنگاران باید با صداقت در کلام و قلم شایعات را خنثی نموده و با اطلاع رسانی صحیح به مخاطب شفاف سازی کنند.

وی عزم جدی خبرنگاران در اطلاع رسانی به مردم جهت  رشد و توسعه فرهنگی جامعه را خواستار شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد بافق امانتداری را مهمترین وظیفه خبرنگار دانست و گفت: در جامعه فعلی ما نقش خبرنگار بسیار حائز اهمیت است چرا که می تواند با ارائه بیان واقعیت های جامعه در ارتقاء رفاع و آرامش جامعه تاثیرگذار باشد.

کریمی خواستارثبت نام تمام خبرنگاران در سایت خبری سمان(saman-gov.ir )شد  و افزود: در این سایت تسهیلاتی مانند وام مسکن به خبرنگاران داده می شود که افرادی که ثبت نام نکرده اند از این تسهیلات محروم می باشند.

در این مراسم که  به همت شرکت سنگ آهن مرکزی بافق و فرمانداری و ادراه فرهنگ و ارشاد اسلامی بافق برگزار شد و از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بافق تجلیل شد.