دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۴۰:۵۲ قبل از ظهر

تحریم ها نشانه مرگ سیاسی استکبار است

کد خبر: 7200
تعداد بازدیدکننده: 94
تاریخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۱

فرمانده سپاه الغدیر:

تحریم ها نشانه مرگ سیاسی استکبار است

یزد – فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: تهدید ها و تحریم های غرب بر علیه انقلاب اسلامی ، دست و پا زدن آمریکا در اقیانوس بیداری اسلامی و نشانه مرگ سیاسی استکبار جهانی است .

به گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا ، سردار ‘ اکبر فتوحی ‘ در جمع بسیجیان بافق ضمن اشاره به تقابل جمهوری اسلامی با کفر جهانی به سرکردگی آمریکا افزود: هر فکر و اندیشه ای برای ماندگاری و فراگیری باید دارای چهار شاخصه قدرت یعنی نظامی، سیاسی، روانی و مدیریتی باشد.

وی اظهار داشت: امروز به برکت خون شهدا و اطاعت مردم از رهبری فرزانه ، ابعاد قدرت کفر پوسیده و فرسوده شده و رو به اضمحلال است.

فرمانده سپاه الغدیر یزد تصریح کرد: آمریکا پس از فرسودگی چهار بعد قدرتش، رو به چهار شعار دموکراسی، آزادی، امنیت و رفاه آورد که چه در داخل و چه در خارج نتوانست آن را گسترش دهد .

فتوحی گفت: امروز به حول و قوه الهی قدرت کفر در دید و تیر ما قرار دارد و باید باور داشته باشیم که جمهوری اسلامی به یک قدرت فرا منطقه ای تبدیل شده است.

وی افزود: آمریکا مانند کسی است که در داخل آب افتاده و در حال غرق شدن است و لذا بیشتر دست و پا می­ زند.

فرمانده سپاه الغدیر یزد تاکید کرد: این تحریم ها همان دست و پا زدن آمریکای در حال غرق شدن در اقیانوس بیداری اسلامی است.

وی گفت: اکنون ما در حال تشکیل جامعه اسلامی هستیم ، یعنی انقلاب اسلامی تحقق پیدا کرده، طاغوت خارج شده، نظام اسلامی و دولت اسلامی شکل گرفته و اکنون وقت تشکیل جامعه اسلامی بوده و پس از آن نوبت شکل گیری امت اسلامی است که با ظهور امام زمان (عج) تحقق می­ یابد.

این مسئول در پایان ضمن برشمردن ویژگی های جامعه اسلامی، گفت: دشمن برای جلوگیری از تشکیل جامعه اسلامی دست به دو اقدام زده که شامل تهاجم فرهنگی و تحریم اقتصادی است .

فتوحی گفت: این موانع را با اطاعت از رهبری و استفاده از چراغ هدایتگر اسلام و رهنمودهای راهگشای آن، به راحتی پشت سر خواهیم گذاشت و انشاءالله به زودی شاهد عظمت اسلام در سراسر گیتی خواهیم بود

۱ نظر

  1. رنجبر می‌گه:

    گام اول: حل مشکلات اشتغال و ازدواج جوانانوجلوگیری از انحراف انها
    گام دوم :برسی مشکلات امریکا وحل ان