• فید آر اس اس بافق فردا
  • صفحه گوگل پلاس بافق فردا Bafghfarda Google+ Page
  • صفحه فیسبوک بافق فردا Bafghfarda Facebook Page
کد خبر: 725
تعداد بازدیدکننده: 103
تاریخ: ۰۳ بهمن ۱۳۹۰

شنیده ها از تایید صلاحیت ۱۲ نفر از ۲۶ نفر ثبت نام کننده برای رقابت کسب کرسی نمایندگی بافق و چهار شهر هم حوزه ای حکایت دارد.

۳ نفر رد صلاحیت،۱ نفر انصراف و ۱۰ نفر عدم احراز صلاحیت نتیجه اعلام شده از سوی هیات نظارت بر انتخابات نهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی تا کنون است.

تکمیلی

.

به گزارش ایلنا  در حوزه یزد و صدوق، صلاحیت آقایان محمد مهدی فقیه خراسانی و دکتر غلامرضا محمدی به تایید این هیئت نرسیده است.

از فقیه خراسانی بعنوان یکی از رقبای جدی سردار جوکار کاندیدای جبهه متحد اصولگرایان نام برده می شد. وی از سال ۱۳۶۲ تا ۱۳۶۸ فرماندهی سپاه منطقه یزد را بر عهده داشت. او سپس سال های متمادی در وزارت دفاع حضور داشت. وی همچنین در دولت نهم و دهم معاون استاندار یزد بوده است.

صلاحیت دکتر غلامرضا محمدی نیز در حوزه یزد و صدوق رد شده است؛ وی فرمانداری یزد در دولت سازندگی را در پرونده خود دارد و بطور مستقل در انتخابات حضور پیدا کرده است.

از حوزه تفت و میبد نیز خبر می رسد رقبای جدی نماینده فعلی این دو شهرستان در مجلس شورای اسلامی به تایید شورای نگهبان نرسیده اند.

در این میان به دکتر حسین اعرافی (برادر امام جمعه میبد) و سید ناصر امامی (رئیس سابق شورای شهر میبد) بعنوان دو رقیب جدی سید جلال یحیی زاده نماینده فعلی رد صلاحیت شده اند.

در حوزه مهریز، خاتم، بهاباد، بافق و ابرکوه نیز شرایط بطور مشابه است و احمد صلواتی فرماندار سابق دو شهرستان مهریز و ابرکوه رد صلاحیت شده است.

لازم به ذکر است کاظم فرهمند نماینده فعلی این ۵ شهرستان در مجلس است.

اما در حوزه اردکان شرایط به گونه ای دیگر است و صلاحیت ۵ کاندیدای این شهر از جمله محمد رضا تابش تایید شده است

۱ نظر

  1. بافقی می گوید:

    از حوزه بافق بیشتر بنویسید

نظرتان را بنویسید

قابل توجه فعالان مشاغل خانگی و متقاضیان شرکت در بازار روز جهت ثبت نام و دریافت غرفه می توانند به واحد سرمایه گذاری و امور مشارکتهای شهرداری  بافق مراجعه نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۴۲۲۰۲۰۰ تماس حاصل فرمائید. بازارچه  

تدریس خصوصی ویژه ی کنکور و ترجمه ی متون عمومی و تخصصی زبان انگلیسی

09139519838 - برزگری

  شهرداری بافق درنظر دارد احداث، راه اندازی و بهره برداری از نهالستان واقع در پارک آبشار را از طریق سرمایه گذاری و مشارکت بخش خصوصی واگذار نماید. لذا متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به واحد سرمایه گذاری و امور مشارکتهای شهرداری مراجعه یا با شماره تلفن ۴۲۲۰۲۰۰ تماس حاصل نمایند. نهالستان
طراح و برنامه نویس: سید احسان شریعتی بافقی - 09358002524 - ehsan.shariaty@gmail.com