یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۰:۴۱ قبل از ظهر

خوشبختانه آمار اشتغال در شهرستان بافق نسبت به دیگر جاهای استان در سطح بالاتری قرار دارد

کد خبر: 7296
تعداد بازدیدکننده: 182
تاریخ: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱

مدیرکل سیاسی و انتخاباتی استانداری یزد درجلسه کارگروه اشتغال شهرستان بافق گفت: اشتغال بیشتر یک کار فرهنگی است و ما باید اشتغال را از دید فرهنگی نگاه کنیم زیرا عمده هدف مسئولین استان ایجاد اشتغال پایدار در سطح استان است.

 مهدی تقوایی افزود: ما برای پیشگیری از معضل بیکاری ابتدا باید مشکلات وبحث های چالشی اشتغال را در چنین کمیسیون هایی مطرح کرد تا در گامهای بعدی بتوان راه حل مناسبی ارائه نمود .
وی با اشاره به سرمایه گذاری های در حال انجام شهرستان،خاطرنشان کرد: خوشبختانه آمار اشتغال در شهرستان بافق نسبت به دیگر جاهای استان در سطح بالاتری قرار دارد ولی با این حال، بنا به نظر شرکتهای پیمانکار و سرمایه گذاربخش معادن که بیشترین مشکل را کمبود نیروی متخصص بومی جهت استخدام عنوان می کنند، بنده پیشنهاد می کنم اداراتی نظیر فنی و حرفه ای یک دوره کلاس های آموزشی را جهت بالا بردن کیفیت تخصص فنی نیروهای بومی اقدام کنند تا آمار بیکاری به صفر برسد .
وی ادامه داد : آمار و اطلاعات دقیق و منطقی که بتوان بر اساس آن به نرخ بیکا ری استان استناد کرد وجود ندارد لذا سازمانهای ونهادهای زیر مجموعه باید در این راه همت کنند .

مدیرکل سیاسی و انتخاباتی استانداری، وضعیت نامناسب کارخانه های تولیدی مطرح شده در کمیسیون مثل ورشکستگی کارخانه کاشی را سوء مدیریت، به روز نبودن دستگاه ها و عدم نقدینگی دانست و برای حل مسائل و مشکلات کارخانه های تولیدی بافق قول تشکیل ستاد ویژه ای متشکل از کمیسیون شورای کار و بحران را در استان داد.

۵ نظر

 1. رنجبر می‌گه:

  امار مهندسهای بافقی را منابع انسانی سنگ اهن بگیرد

  کار خونه کاشی که حرفش مفته

  چرا سخنی از فولاد بافق نیست که اغایون اونا تعطیل کردن
  خیلی کار گر ومهندس می خواد

 2. رنجبر می‌گه:

  فولاد بافق را که فروختن به بخش خصوصی و حالا تعطیله کار فرهنگی می خواست؟
  که حالا بیکاری مردم کار فرهبگی میخواد

 3. بافقی می‌گه:

  به گفته فرماندار ۲۵۰۰ نفر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  واقعا آمار خوبیه/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. رضا می‌گه:

  به گمانم قول تشکیل ستاد ویژه را که آقای تقوایی دادند مانند کارگروه پیگیری مصوبات دولت باشد که آقای استاندار حتی آن را صورت جلسه کرد وبه مسئولان شهرستان بافق داد اما به هیچ وجه به آن عمل نکرد.

 5. بافقی می‌گه:

  آقای مدیرکل همکارتان آقای بابایی که چیز دیگری گفته بودند؟!!!
  بی عدالتی های استان یزد، صدای بابایی را هم درآورد
  http://www.bafghfarda.com/?p=7072