سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۰۴:۵۱ بعد از ظهر

اول شهریور، آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره پیامک رضوی یزد

کد خبر: 7342
تعداد بازدیدکننده: 94
تاریخ: ۲۶ مرداد ۱۳۹۱

وب سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد نوشت:

مدیر اجرایی سومین جشنواره پیامک ادبی رضوی یزد بادعوت از عموم علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره گفت: آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره اول شهریور ماه سالجاری است.

احمدذاکری  گفت: در راستای برگزاری دهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) سومین جشنواره پیامک ادبی با موضوع فرهنگ رضوی در تمامی استان های کشور از جمله یزد، همزمان با دهه کرامت و میلاد باسعادت امام هشتم شیعیان برگزار می شود.
وی افزود: علاقه مندان می توانند با تکیه بر موضوعاتی از قبیل حال و هوای عرفانی بارگاه و صحن و سرای حضرت امام رضا(ع)، زندگی نامه آن حضرت، سفر تاریخی ایشان به ایران، تمثیل ها، نقل ها، روایت های تاریخی و غیره آثار و تولیدات ادبی خود را از طریق پیامک به شماره ۱۰۰۰۳۰۳۵۱ ارسال کنند.
مدیر اجرایی سومین جشنواره پیامک رضوی اظهار داشت : متن پیام ارسالی باید بین ۲۵ تا ۱۵۰ کاراکتر بوده و به فارسی تایپ شده باشد و درج نام و نام خانوادگی، نام استان و شماره تماس ثابت، همراه با کد شهرستان در انتهای پیامک ها الزامی است.
وی تأکید کرد: چنانچه پیامکهای دریافتی حایز شرایط ذکر شده باشند، پس از بررسی و تفکیک و تشخیص اولیه توسط هیئت داوران منتخب شده و سرانجام از نفرات برگزیده تقدیر به عمل خواهد آمد.