جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۲۶:۳۳ قبل از ظهر

نشست شورای آموزش و پرورش بافق برگزارشد

کد خبر: 7402
تعداد بازدیدکننده: 216
تاریخ: ۲۸ مرداد ۱۳۹۱

رئیس آموزش و پرورش بافق، در نشست شورای آموزش و پرورش، از انجام و تسریع در مقاوم سازی مدارس شهرستان از سوی اداره کل نوسازی مدارس استان تا ابتدای مهرماه خبر داد و عنوان کرد: امیدواریم بهربرداری از ۵ مدرسه در حال مقاوم سازی؛ پاسداران، شهیداکبریان، مهدیه، شهیددهستانی و اکرمی تا ابتدای مهرماه از سوی پیمانکار مربوطه به پایان برسد. وی همچنین به شوفاژکشی مدارس شهرستان بصورت مشارکتی از سوی اداره کل نوسازی، آموزش و پرورش وخیرین نیز اشاره داشت.

محمودخواجه ای به مساعدت از دانش آموزان بی بضاعت و ایتام، اشاره داشت و ادامه داد: نزدیک به ۴۰۰ میلیون ریال در این زمینه مساعدت صورت گرفته و ۳۵۷ نفر از دانش آموزان ایتام  از این کمک و مساعدت ها بهره مند گردیدند.

وی همچنین به طرح «تامهر» اشاره کرد و توضیح داد: در این طرح دانش آموزان مقطع سوم متوسطه با حضور مربیان درس های مختلف را در طول شش هفته برای شرکت در کنکور سال آینده مرور کردند.

وی ادامه داد: با توجه به اسقرار نظام ۶_۳_۳ و کمبود کلاس در برخی مدارس با هماهنگی های صورت گرفته با اداره کل نوسازی مدارس مقررگردید کانکس های مجهزی برای برخی مدارس شهرستان تهیه گردد.

رئیس آموزش و پرورش بافق از برگزاری ضیافت افطاری برای نزدیک به پنج هزارنفر از همکاران فرهنگی خبر داد و یادآورشد: البته این ضیافت سوای سبد غذایی ماه مبارک که از سوی وزارت آموزش و پرورش اعطا می شود است.

وی همچنین در زمینه کسب رتبه های دانش آموزان بافقی، بیان کرد: کسب ۷ رتبه سه رقمی در رشته علوم تجربی همچنین رتبه های خوبی نیز در رشته ریاضی بدست آمده که انتظار قبولی در رشته های مهندسی را داریم و در سایر زمینه ها پگاه اسدی از دبیرستان شرف در رشته داستان نویسی برگزیده کشوری، ایمان ثریانی از دبیرستان شهیدرجایی در رشته کاریکاتور رتبه اول کشوری را حائزشدند، عارف فتاحی در زمینه ورزشی از آموزشگاه غدیر عضو تیم نونهالان کشور و بزودی به مسابقات مسکو اعزام می شوند و ۱۵ نفر از دانش آموزان نیز در طرح پرسش مهرفرهنگیان رتبه استانی را کسب کردند و باید در مسابقات کشوری شرکت کنند و ۸۰ نفر از دانش آموزان در زمینه های فرهنگی رتبه های برتر استانی را کسب کردند.

خواجه ای، همچنین درگذشت محمودمیرقاسمی از همکاران فرهنگی و از دبیران بازنشسته این اداره را تسلیت گفت.

۱ نظر

  1. رنجبر می‌گه:

    من هم در گذشت معلم دلسوز اقای محمود میر قاسمی را تسلیت می گویم

    اداره اموزش پرورش رتبه های بر تر کنکوررا اعلام کند
    باعث دلگرمی وامید بافقی ها می شود