شنبه ۳ام تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱:۰۰ بعد از ظهر

کونگ فو کاران باشگاه محبان انصار بافق در جایگاه سوم استان قرار گرفتند

کد خبر: 74968
تعداد بازدیدکننده: 1367
تاریخ: ۳۰ مرداد ۱۳۹۵

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق ” مسابقات کونگ فو قهرمانی استان یزد یادواره شهدای کونگ فو کار به میزبانی شهرستان تفت در روز جمعه ۲۹ مرداد ماه برگزار گردید .
در این دوره از مسابقات بیش از ۱۰۰ ورزشکار از شهرستانهای یزد ، تفت ، بافق ، بهاباد و اردکان در رده های سنی نونهالان ، نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان با هم به رقابت پرداختند که در پایان این رقابتها باشگاه پاکان یزد به مدال طلا این دوره از مسابقات دست پیدا کرد و تیم خیبر تفت دوم شد و باشگاه محبان انصار بافق در جایگاه سوم استان قرار گرفت .
شایان ذکر است که در این دوره از مسابقات و در رده سنی بزرگسالان نتایج ذیل بدست آمد :
ایمان ابراهیمی زاده در وزن -۸۸ کیلو گرم به مدال طلای این دوره از مسابقات دست یافت ضمن اینکه در همین وزن دیگر بازیکن باشگاه محبان انصار بافق پوریا جهانگیری به مقام نایب قهرمانی و مدال نقره رسید ،در ادامه مسابقات و در وزن -۶۳ کیلوگرم محمد مهدی زمانپور سوم شد و علیرضا دانشمندی در وزن -۹۳ کیلو گرم به مدال برنز این دوره از مسابقات دست پیدا کرد .
اما در رده سنی جوانان امیر توکلی دیگر کونگ فو کار محبان انصار در وزن -۵۵ کیلو گرم به مقام سوم رسید و در رده سنی نونهالان نیز محمد جواد ناصرخواه در وزن -۲۴ کیلوگرم نایب قهرمان استان شد و مدال نقره را از آن خود نمود ، اما در همین رده سنی و در وزن -۲۲ کیلو گرم حیدر علی ابراهیمی زاده مقام سوم و مدال برنز این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

۱ نظر

  1. نیازی به انتشار نظر نیست می‌گه:

    هر خبر تصویری دارد لطفا تصاویر خبر را داهل هر خبر بگذارید

کانال بافق فردا در تلگرام
تبلیغات

dc5307bb-8ab7-46df-b3e5-6ff8517991e7


پربیننده ترین ها
تبلیغات
هوادار باشگاه سنگ آهن بافق