پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۲:۳۱ قبل از ظهر

مدیرعامل بافق با یک ساعت حضور در تمرین فهمیده من آماده نیستم؟!

کد خبر: 7673
تعداد بازدیدکننده: 127
تاریخ: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱

ابراهیم میرزاپور که سابقه بازی در جام‌جهانی را هم دارد، حالا بدون تیم مانده است و حتی دیگر با تیم‌های لیگ یکی هم نمی‌تواند به توافق برسد. این دروازه‌بان پس از چند روز حضور در تمرینات تیم بافق یزد، تیم فیروز کریمی، با آنها به توافق نرسید تا همچنان بدون تیم بماند.
شنیده‌ایم که با تیم بافق یزد هم به توافق نرسیده‌ای؟
بله، قصد نداشتم که با تیم‌های لیگ یکی وارد مذاکره شوم، ولی فیروز خان از یک ماه پیش خواستار حضورم در تیم‌شان شده بودند، از این‌رو به خواست ایشان در تمرین بافق یزد شرکت کردم. در نهایت هم بر سر مسایل مالی با مسوولان این باشگاه به توافق نرسیدم.
اما مدیرعامل این باشگاه ادعا کرده که به خاطر عدم‌آمادگی بدنی‌ات از عقد قرارداد با تو صرفنظر کرده‌اند.
طرف حساب من آقای کریمی بود. ایشان فقط یک نیم‌روز در تمرینات شرکت کردند و نمی‌دانم در چند ساعت چطور به این نتیجه رسیدند که بدن من آماده نیست. عدم‌توافق من با مدیران بافق فقط به خاطر مسایل مالی بود.
البته این شایعه هم منتشر شده که چون حاضر نشدی چند درصد از قراردادت را به فیروز کریمی بدهی، این مربی از جذب تو صرفنظر کرده است.
واقعا خنده‌دار است، بیچاره فیروز خان می‌خواست یک چیزی هم از جیبش بدهد تا در تیمش بمانم، با این وجود چطور ممکن است که از من درصد خواسته باشد؟ برای افرادی که این شایعه را مطرح کردند، متاسف هستم.
کریمی که این‌قدر تمایل به جذبت داشت، چرا سعی نکرد رضایت مسوولان باشگاه برای عقد قرارداد با تو را جلب کند؟
ایشان تمام سعی‌شان را کردند، ولی مدیران این باشگاه به هیچ وجه حاضر به قبول پیشنهاد مالی من نشدند.
شرایط این تیم را چطور دیدی؟ به نظرت پتانسیل لازم برای صعود به لیگ برتر را دارد؟
با برنامه‌هایی که فیروزخان در نظر گرفته‌اند، شک ندارم بافق یزد یکی از مدعیان صعود خواهد بود. تیم بافق را بسیار خوب و آماده دیدم و این فصل حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.
با توجه به شرایط پیش آمده، پشیمان نیستی که قبل از شروع فصل از حضور در گهر صرفنظر کردی؟ چون به هر حال بازی در این تیم خیلی بهتر از بدون تیم ماندن بود.
حوصله این را نداشتم که هر هفته به خاطر مسایل مالی اعتراض یا اعتصاب کنم، به همین دلیل هم از حضور در گهر صرفنظر کردم و اصلا هم از این بابت پشیمان نیستم. اگر قانون منع استفاده از دروازه‌بان‌های خارجی لغو نمی‌شد، حالا بدون تیم نمی‌ماندم. دروازه‌بان‌های خارجی لیگ تاکنون بدترین عملکرد را داشته‌اند، ولی کسی کاری به آنها ندارد. کافی بود تا من یک سوتی بدهم تا آن وقت کلی برایم تیتر بزنند و مرا مورد انتقاد قرار بدهند.
فکر می‌کنی بتوانی در نیم‌فصل دوم تیم پیدا کنی؟
فعلا که به صورت انفرادی تمرین می‌کنم و شاید در چند روز آینده هم همراه با یک تیم لیگ برتری تمرین کنم تا از شرایط بازی دور نمانم.
بالا گرفتن بحران دروازه‌بانی در پرسپولیس کار را به جایی رسانده که احسان حدادی پیشنهاد دروازه‌بانی در این تیم را به مسوولان این باشگاه داده است. با توجه به سابقه‌ای که در دروازه‌بانی داری، به نظرت نایب‌قهرمان پرتاب دیسک المپیک می‌تواند دروازه‌بان خوبی شود؟
بهتر است احسان حدادی تمرکزش را برای پرتاب دیسک بگذارد، چون وی به درد دروازه‌بانی نمی‌خورد.

۲ نظر

  1. رضا می‌گه:

    آقا جان جوجه را آخر پائیز می شمارند .تیم بافق هفتم یا هشتم میشه حیف پول که الکی خرج این فوتبال الکی کیشه

  2. mahmood می‌گه:

    سلام -بابا این قدر خرج کردین که همچنان اسم یزد را یدک بکشید؟ این چه کاری بود همون تربیت یزد میذاشتید اون وقت هم خرجش رو سنگ آهن میداد و به نام یزد تمام مشید.