سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۱:۰۹ قبل از ظهر

شایعه استعفا و جابجایی استاندار یزد بی اساس و کذب محض است.

کد خبر: 7781
تعداد بازدیدکننده: 170
تاریخ: ۰۵ شهریور ۱۳۹۱

امام جمعه ابرکوه:شایعه استعفا و جابجایی استاندار یزد بی اساس و کذب محض است.

معمولا هر چند وقت یک بار ، زمزمه های بی پایه و اساس در خصوص جابجایی یا رفتن استاندار به گوش می رسد که همه آنها کذب محض است .

 

ابرکوه- لیلا پورزارع زاده- خبرنگار یزد فردا- امام جمعه ابرکوه گفت : شایعه استعفا و رفتن استاندار یزد بی اساس و کذب محض است.

حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم حسینی امام جمعه ابرکوه با گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجایی وباهنر اظهار داشت:معمولا هر چند وقت  یک بار ، زمزمه های بی پایه  و اساس در خصوص جابجایی و یا رفتن استاندار به گوش می رسد که همه آنها کذب محض است .

و ی گفت : خبر موثق در دست است  که استاندار، پر صلابت به مسئولیت خود درتوسعه و پیشرفت استان ادامه خواهد داد و اصولا عقل و عرف هم نمی پذیرد که در سال آخر خدمت دولت خدمتگزار این شایعات قابلیت شنیدن داشته باشد.

وی افزود: خدا را سپاسگزاریم که خدمتگذاری پرتلاش ، با انگیزه مکتبی و ولایی و خستگی ناپذیر همچون استاندار یزد در جوار دولت ، مانند  سربازی فداکار و جان بر کف، تحت امر ولی امر مسلمین در راه خدمت به اسلام و انقلاب به انجام وظیفه مشغول است .

وی خاطر نشان کرد : انصافا استاندار یزد در راه خدمت به مردم سر از پا نمی شناسد و ازمنظر عدالت، به پاسخگویی در خصوص نیاز شهرستان ها بدون تمایز به تلاش خود ادامه می دهد .

۲ نظر

  1. رضا می‌گه:

    وقتیکه استاندار ابرکوییه کی می خواهد از او تعریف کند

  2. جوان بافقی می‌گه:

    هیچ کس نمیگه دوغ من ترشه ای کاش از مردم شهرستانها درباره میزان رضایتمندی از عملکرد استاندار نظر سنجی میشد اونوقت معلوم میشد با تمایز کار کردن یا بی تمایز