جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۶:۵۹ قبل از ظهر

۳۷ پروژه عمرانی در طبس به بهره برداری رسید

کد خبر: 7831
تعداد بازدیدکننده: 125
تاریخ: ۰۶ شهریور ۱۳۹۱

با حضور معاون عمرانی استاندار یزد، مدیرکل راه و شهرسازی استان، امام جمعه و سرپرست فرمانداری شهرستان طبس و جمعی دیگر از مسئولان ۳۷ پروژه عمرانی در طبس به بهره برداری رسید.

طبس- سرپرستی یزدفردا: با حضور معاون عمرانی استاندار یزد، مدیرکل راه و شهرسازی استان، امام جمعه و سرپرست فرمانداری شهرستان طبس و جمعی دیگر از مسئولان ۳۷ پروژه عمرانی در طبس به بهره برداری رسید..

پروژه گازرسانی به شهرک مسکن مهر طبس، با هزینه سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال، پروژه حفر و تجهیز سه حلقه چاه آب و اجرای خط جمع‌آوری و انتقال آب به مخازن شهر طبس در منطقه رضوان‌شهر که برای تملک زمین و حفر چاه‌ها ۴ میلیارد ریال و برای اجرای خطوط انتقال مربوطه ۶ میلیارد ریال از محل اعتبارات خشکسالی، تملک دارایی‌ها و شرکت آب و فاضلاب هزینه شده است.

از دیگر پروژه‌های افتتاح شده امروز پروژه زیرسازی و آسفالت راه آبگرم معدنی مرتضی‌علی در روستای خرو با دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه و پروژه زیرسازی و آسفالت راه روستای بهارستان طبس، با هزینه یک میلیارد و ۲۰۰  میلیون ریال از محل اعتبارات راه‌های روستایی و مجموعه ورزشی ولایت روستای بهشت‌آباد طبس بود.

علاوه بر این تعداد ۳۱ پروژه زیربنایی و خدماتی جهاد کشاورزی شهرستان طبس با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال به صورت همزمان به بهره‌برداری رسید.

همچنین صبح امروز طرح توسعه حوزه علمیه خواهران الزهرا(س) طبس به بهره‌برداری رسید که طی آن سالن اجتماعات، آبدارخانه و سه فضای جدید برای مصارف آموزشی و اداری به این حوزه افزوده شد.

برای اجرای طرح توسعه حوزه علمیه خواهران الزهرا(س) طبس ۶۵۰ میلیون ریال هزینه شده است.

۱ نظر

  1. سهیل می‌گه:

    خدا رو شکر که توی بافق خبری از افتتاح نیست دردسر مسئولین کمتره