پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۰۳:۵۶ قبل از ظهر

وام مسکن مهر ۳۰میلیون تومان می‌شود

کد خبر: 7846
تعداد بازدیدکننده: 120
تاریخ: ۰۶ شهریور ۱۳۹۱

وام مسکن مهر 30میلیون تومان می‌شود
نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی از افزایش وام مسکن مهر از ۲۵ میلیون تومان به ۳۰ میلیون تومان خبر داد.

 

مهرداد لاهوتی عصر دیروز در مراسم افتتاح گاز‌رسانی فاز نخست مسکن مهر این شهرستان، اظهار کرد: اداره‌های گاز در تمام استان تلاش‌های فراوانی می‌کشند و امیدواریم به‌زودی از لنگرود به عنوان شهر سبز یعنی شهری که تمام ساکنان آن از نعمت گاز بهره‌مند هستند یاد شود.
نماینده مردم لنگرود در مجلس درباره مسکن مهر این شهرستان گفت: دولت زمین و یارانه وام مسکن مهر را تقبل کرده و با اعطای وام ۴ درصدی مابه‌التفات این وام‌ها را خود بر عهده دارد و بقیه نیز سهم آورده مردم است.

 

وی با اشاره به اطلاع‌رسانی درست در زمینه مسکن مهر اذعان کرد: در این زمینه اطلاع‌رسانی درستی صورت نگرفته است.
لاهوتی هزینه آماده سازی مسکن مهر در تمام نقاط کشور را یکسان ندانست و تصریح کرد: در برخی از نقاط مانند لنگرود که پروژه مسکن مهر در بهترین نقطه شهر قرار دارد هزینه آماده‌سازی آن بیشتر است.

 

به گفته وی تا کنون ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان هزینه آماده سازی برای دو نقطه مسکن مهر لنگرود در نظر گرفته شده که این مبلغ در هیچ جای ایران مانند لنگرود نبوده است.

 

نماینده مردم لنگرود در مجلس خاطرنشان کرد: در جلسه‌ای که هفته آینده با وزیر مسکن و شهرسازی برگزار می‌شود قرار است وام مسکن مهر از ۲۵ میلیون تومان به ۳۰ میلیون تومان افزایش یابد تا این مشکل برطرف شود و مردم هر چه سریع‌تر خانه‌های خود را تحویل گیرند