چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴:۲۸ بعد از ظهر

نگاه ویژه به فوتبال شهرستان بافق از اولویتهای کاری ما است

کد خبر: 7882
تعداد بازدیدکننده: 135
تاریخ: ۰۷ شهریور ۱۳۹۱

سرمربی تیم فوتبال سنگ آهن بافق:

نگاه ویژه به فوتبال شهرستان بافق از اولویتهای کاری ما است

سرمربی تیم فوتبال سنگ آهن بافق گفت: نگاه ویژه به فوتبال شهرستان بافق از اولویتهای کاری ما است و در این خصوص از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

‘فیروزکریمی ‘  در گفت وگوی اختصاصی با پایگاه خبری شرکت سنگ آهن مرکزی بافق، افزود: ما نگاه ویژه ای به این مقوله و جذب استعدادهای منطقه به خصوص جوانان بافقی داریم.

سر مربی تیم فوتبال سنگ آهن بافق گفت: امیدواریم با حمایتهای ویژه شرکت سنگ آهن مرکزی، در این زمینه بتوانیم چند بازیکن با استعداد را هم از این منطقه جذب کنیم.

وی تصریح کرد: هم اکنون نیز یک دروازه بان و هافبک از تیمهای پایه منطقه در تیم حضور دارند که انشاالله پس از اردوی کرج نیز فراخوانی درمقطع جوانان و امید، خواهیم داشت.

کریمی اطمینان داد: که چند تن از بازیکنان تیمهای پایه در آن فراخوان انتخاب خواهند شد.

وی همچنین دغدغه های خود وتیمش راچمن ورزشگاه آهن شهر دانست و افزود: خوشبختانه باشگاه سنگ آهن از امکانات خوبی بر خوردار است و با تلاشهای بی شائبه پرسنل فضای سبز آهنشهر این مشکل در حال برطرف شدن است.

این سرمربی با اشاره به استفاده از مربیان بومی گفت: یکی از مربیان خوب استان یزد که هم اکنون در معیت تیم ملی جوانان در خارج از کشور به سر می برد به ما اضافه خواهد شد.

وی اضافه کرد: ضمن اینکه نیم نگاهی هم به عملکرد مربیان جوان بافقی داریم که در صورت لزوم به جمع ما اضافه می شوند.

کریمی در خصوص وضعیت تیم سنگ آهن بافق گفت: تیم ما تیم جوانی است و برای اولین بار است که در این سطح حضور دارد، اما کادر مدیریتی تیم با توانمندی خوبی در حال اجرای برنامه هاست و مشکل خاصی مشاهده نمی شود.

وی تصریح کرد: پس از بازگشت از اردوی تبریز خود را برای میزبانی و اولین بازی در تاریخ ۲۵شهریور با تیم پارسه تهران آماده می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سنگ آهن بافق ابراز امیدواری کرد: که با وفاق و همدلی که در بین مردم منطقه دیده می شود این تیم به لیگ برتر صعود کند.

کریمی ادامه داد: با پتانسیل و ظرفیتهای خوبی که در شهرستان بافق می بینم امیدوارم با ارتقای امکانات، انشاالله بهترین بازیها را ارائه داده و دل مردم منطقه را شاد کنیم