شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۴:۴۲ بعد از ظهر

سرپرست فرمانداری بافق خواستار ارتقاء سطح نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این شهرستان تاریخی به اداره شد

کد خبر: 79231
تعداد بازدیدکننده: 686
تاریخ: ۲۲ دی ۱۳۹۵

سرپرست فرمانداری بافق به اتفاق شهردار و دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر بافق نشستی با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و معاونین وی در راستای احیای آثار تاریخی شهرستان داشت.

محمد زاده رحمانی در گفتگو با خبرنگار« بافق فردا» از تحول در حوزه میراث فرهنگی این شهرستان در آینده نزدیک خبر داد.

وی با بیان اینکه تصمیمات خوبی در رابطه با اجرای طرح های مشارکتی با شهرداری در حوزه شهری و دهیاری ها در حوزه روستایی گرفته شده است، اظهار کرد: در این نشست ارتقاء نمایندگی میراث فرهنگی شهرستان یکی از مهمترین خواسته ها بود که مقرر شد با فوریت پیگیری شود.

وی افزود: با پیگیری جهت اجرایی نمودن این تصمیمات، بخصوص اجرای طرح های مشارکتی، در کوتاه مدت شاهد تحول در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان خواهیم بود.

سرپرست فرمانداری بافق تصریح کرد :حفاظت از آثار تاریخی ـ فرهنگی، معرفی ظرفیت های گردشگری شهرستان، ارتقا و بهبود صنایع دستی، بهبود امکانات رفاهی و … از جمله مواردی بود که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

photo_2017-01-11_16-56-47

۴ نظر

 1. زاده یزد می‌گه:

  دایم ماموریت یزد
  نتبجه هیچی

 2. فتاحی می‌گه:

  باسلام
  انصافا نیروی خوش فکرومتخصصی راجهت میراث فرهنگی بافق انتخاب کردند.خانم مهندس رنجبر موفق باشد

 3. راوی می‌گه:

  از این جلسات چیزی هم عاید شهر میشه
  بعید میدونم

 4. بافق230 می‌گه:

  بله عید بافق میشه.میراث فرهنگی نه تو بافق خیلی جاها شده مایه درد سر و بدبختی مردم.زندگی مردم رو مختل کردن.مسجد جامع بافق رو نمیذاشتن نوسازی بشه.همینجوری نیمخورده خارجی ها رو نشخوار کنیم به جایی میرسیم.