سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۴:۴۰ بعد از ظهر

واگذاری ۱۵ هزار واحد مسکن مهر

کد خبر: 7948
تعداد بازدیدکننده: 161
تاریخ: ۰۸ شهریور ۱۳۹۱

15 هزار واحد مسکن مهر
به گفته معاون عمرانی استاندار تهران در هفته دولت بیش از ۱۵ هزار واحد مسکن مهر در شهرهای مختلف استان تهران افتتاح و تحویل متقاضیان خواهد شد.
محمدرضا محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار «اجتماعی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، همچنین درباره آخرین وضعیت مسکن‌ ویژه تهران و علت تاخیر در ثبت‌نام متقاضیان نیز گفت: بنابر دلایلی ثبت‌نام ویژه مسکن تهران با تاخیر انجام می‌شود و مقرر شده وزارت راه، مسکن و شهرسازی زمان دقیق و جزئیات مربوط به ثبت‌نام متقاضیان را اعلام کند.

وی به شهروندان توصیه کرد: اطلاعات مربوط به ثبت‌نام در واحدهای مسکن ویژه پایتخت را تنها از اطلاعیه‌های مربوط به وزارت مسکن و شهرسازی پیگیری کنید.

معاون عمرانی استاندار تهران در ادامه از افتتاح بیش از ۵۷۰ پروژه عمرانی استان به ارزش بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار در هفته دولت خبر داد.

محمودی افزود: بیش از ۵۷۰ پروژه عمرانی در بخش‌های راه، بهداشت و درمان، جهاد کشاورزی، آبیاری تحت فشار و صنعت در هفته دولت افتتاح می‌شود.

وی ادامه داد: بر اساس برآوردها اعتبار تخصیص داده شده به این پروژه‌ها بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان است، اما اگر این پروژه‌ها را به قیمت روز محاسبه کنیم، ارزش آن به یکهزار و ۵۰۰ میلیارد تومان می‌رسد.

معاون عمرانی استاندار تهران با بیان اینکه این پروژه‌ها جزو بزرگترین پروژه‌های استان تهران محسوب می‌شود، گفت: هر ساله در آغاز سال تحصیلی، ۱۵۰ مدرسه بازسازی شده و یا نوساز به آموزش و پرورش تحویل می‌دهیم که امسال نیز تعدادی از پروژه‌های افتتاحی در هفته دولت مربوط به مدراس است.