چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۵۰:۴۷ قبل از ظهر

پرداخت الکترونیکی قابل توجه قبوض شهرستان بافق

کد خبر: 8016
تعداد بازدیدکننده: 232
تاریخ: ۰۹ شهریور ۱۳۹۱

رئیس مخابرات بافق از پرداخت بخش قابل توجه ای از قبوض شهرستان بافق به روش های غیر حضوری خبرداد

سیدمحمدمیرهدایی در نشست پرسش و پاسخ مسئولین شهرستان،هفته دولت و یاد شهدای انقلاب و دو شهید بزرگوار رجایی و باهنر و همچنین دو شهید مخابرت بافق شهیدان فتوحی و ملائیان را گرامی داشت  و عنوان کرد: با تلاش هایی که از گذشته تا کنون توسط روسا و کارکنان مخابرات بافق انجام گرفته از جایگاه نسبتا خوبی در استان برخوردار هستیم.

رئیس مخابرات بافق با اشاره به ضریب نفوذ تلفن در شهرستان بافق، بیان داشت: تعداد بیش از ۲۰ هزار تلفن ثابت در شهرستان بافق وجود دارد و بیش از این تعداد نیز تلفن همراه موجوداست.

وی ادامه داد: از نظر پرداخت الکترونیکی قبوض در جایگاه خوبی در استان قرار داریم و صرف نظر از استفاده مردم از روشهایی چون؛ عابربانک، تلفن ۱۸۱۸ و ۹۹۹۰ بیش از ۱۲ درصد مشترکین نیز از طریق اینترنت اقدام به پرداخت قبوض می کنند.

رئیس مخابرات بافق، درجواب به انتقادی که از تعداد کیوسک های تلفن ثابت شهرستان و مقایسه با سایر شهرها شده بود، عنوان داشت: در  مکانهای عمومی مانند بیمارستان و غیره تلفن های رایگان نصب شده و در مسیرهای مسافری و پرتردد نیز کیوسک معمولی وجود دارد. وی افزود: البته بر اساس برنامه چند ساله آینده مخابرات قرار بر جمع آوری کیوسک ها و بویژه تلفن های فاقد مشتری و استفاده کننده است. وی همچنین تعداد کم این کیوسک ها نسبت به سایر شهرستان ها را  نیزرد کرد.