سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۵۷:۰۲ قبل از ظهر

انتظار داریم بافق به قطب صنعتی- معدنی کشور تبدیل شود

کد خبر: 8054
تعداد بازدیدکننده: 186
تاریخ: ۱۰ شهریور ۱۳۹۱

حجت الاسلام والمسلمین ‘دخیل عباس زارع زاده’ در جلسه شورای اداری بافق افزود: انتظار داریم پس از گذشت ۵۰-۶۰سال از برداشت ذخایر معدنی و تخریب محیط زیست آن، شهرستان بافق به قطب صنعتی- معدنی کشور تبدیل شود.
نماینده مردم بافق، مهریز، ابرکوه، خاتم و بهاباد در مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: در اعتقادات مردم بافق اصول و ارزشهای اسلامی نهفته است.
وی اضافه کرد: همین اعتقاد و اصول و ارزشها بود که تعداد زیادی از مردم این منطقه در جبهه های حق علیه باطل حضور یافتند و با ایثار، فداکاری و از خود گذشتگی کیان اسلامی را از گزند دشمنان در امان نگه داشتند.
زارع زاده با بیان اینکه ما در قبال مردم و اصول و ارزشها مسئولیم گفت: این مسئولیت برای این است که مردم را به نظام مقدس جمهوری اسلامی، آرمانهای شهدا و تعبد به خدا نزدیکتر کنیم.
نماینده پنج شهرستان استان یزد ادامه داد: این ظرفیت در مسئولان حوزه انتخابیه مهریز وجود دارد که هنر خدمت و عشق به مردم را در هم آمیزند تا آنها را به پیشگاه خدای متعال نزدیک و به نظام وفادارتر کنند.
وی به هفته دولت نیز اشاره کرد و افزود: انسان در سایه سار تلاش، خدمت و اخلاص است که ماندگار می شود.
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با اشاره به اینکه شهیدان رجایی و باهنر نمونه بارز عشق و ایمان بودند و با خدمات صادقانه به محرومان جامعه، در تاریخ ماندگار شدند، تأکید کرد: شهید رجایی به حساب آخرت بسیار توجه داشت و همواره به گرایشهای مادی و دنیوی پشت می کرد.
امام جمعه و فرماندار بافق هم در این نشست گزارشی از ظرفیتهای معدنی، شیلات، کشاورزی و نخیلات، صنایع جوار معدنی و جوار ریلی و همچنین فولاد این شهرستان ارائه دادند.
در ادامه فرماندار بافق در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه در حوزه آب شور کمبود و مشکلی وجود ندارد، خواستار صدور مجوز برای حفر چاه در منطقه حسن آباد برای تامین آب مورد نیاز صنایع معدنی شد.
‘حسین ندافیان’ اضافه کرد: اگر آب صنایع و معادن بافق از طریق حفر چاه در حوزه ی آب شور تامین شود مشکل آب شرب مردم با آب انتقالی زاینده رود و چاههای دشت قطرم برطرف خواهد شد
وی همچنین از نصب دستگاه سی تی اسکن با همت خیّرین بزودی در بافق خبر داد و افزود: با نصب این دستگاه کمک خوبی به مردم این شهرستان می شود.
ندافیان در پایان ضمن تشکر از تاسیس دفتر خبر در بافق، خواستار راه اندازی سیستم فرستنده دیجیتال و افزایش کانالهای تلویزیونی در این شهر شد.

جلسه شورای اداری بافق با حضور اعضا ، نماینده مردم در مجلس، امام جمعه و همچنین مدیرکل صدا وسیمای یزد در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد این شهر برگزار شد.

۱ نظر

  1. بافقی می‌گه:

    انتظار داریم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟