شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۵۹:۴۸ بعد از ظهر

موسسه خیریه اهداء معادن شهرستان بافق

کد خبر: 8252
تعداد بازدیدکننده: 191
تاریخ: ۱۵ شهریور ۱۳۹۱

شنیده ها حکایت از آن دارد که دوباره معدنی تجهیز شده وآماده بهره برداری به یک شهرستان دیگر هدیه گردید.منظورم معدن چاه گز است که پس از سالیان سال تلاش تلاشگران وزحمتکشان بافقی بدون هیچ دلیل قانع کننده ای به شهرستان بهاباد تقدیم شده است.
حال چه کسانی ،در چه شرایطی ،با چه قیمتی وباچه دلیل منطقی این تصمیم را گرفته اند بنده بی خبرم.اما چند سئوال در ذهنم ابجاد شده است که انشاءا… مسئولین محترم پاسخگو باشند.
آیا میتوان فقط به بهانه اینکه یک بخش شرایط شهرستان شدن را بدست آورد از تمام حق وحقوق مردم یک منطقه گذشت؟
آیاهمین مردم مظلوم وکم توقع نبودند که برای آماده سازی وبهره برداری این معدن از جان مایه گذاشتند؟
آیا تلاش بی وقفه این عزیزان در این سالها باید نادیده گرفته شود؟
چرا در ازای واگذاری معدن هیچ امتیازی از مسئولین استان  نگرفتید؟
امتیازاتی مثل:احداث چند کارخانه یا اختصاص چند درصد از معدن به مردم درقبال زحماتی که کشیده اند ویاهزار امتیاز دیگرگه می شد گرفت وشما نگرفتید.
شاید در اینجا اجباری نباشد که به این سئولات پاسخ بدهید اما قطعا در محضر خداوند باید پاسخگو باشید او شاهدو ناظر برهمه اعمال شماست(ومن یعمل مثقال ذره شرا یره)
شما در رابطه با حقوق مردم در برابر خداوند باید پاسخگو باشید.
حتما بخاطر دارید که همین بلا را درمورد معدن چادرملو هم سر ما آوردند وما دم نزدیم.آن معدن هم پس از سالها تلاش مردان غیورشهرستان باتحمل سختیهای فراوان،به محض اینکه آماده بهره برداری شد شبانه آنرا به شهرستان دیگری پیش کش کردند.وچه لقمه ای لذیذتر وچرب ونرم تر یک معدن آماده ومجهز با یک ذخیره وعیار بالا.
معدن چادرملو حق مسلم مردم بافق وبهاباد است،اما برای اینکه تمرکز مسئولین بهاباد را از روی معدن چادرملو بردارند معدن چاه گز را تقدیمشان کردند
شاید هم اینها فکروخیال باطل است وبافق تبدیل به یک موسسه خیریه شده است که به همین راحتی وبدون هیچ قید وشرطی اینگونه معادن خود را به نیازمندان می بخشد اگر اینچنین است:
بدینوسیله به اطلاع کلیه مسئولین استان وشهرستانهای هم جوار می رساند تعدادی معدن باذخیره وعیار مناسب،آماده بهره برداری است (سه چاهون ،میشدوان ، زاغیا وتعدادی آنومالی خوب)
لذا از متقاضیان محترم خواهش می کنیم در صورت تمایل ونیاز جهت تحویل گرفتن معادن مذکور اقدام نمایند.
خوشبختانه به هیچ سند ومدرک محکمه پسندی هم احتیاج ندارید،فقط با یک لابی کوچک ویک جلسه چند دقیقه ای می توانید تفاهم نامه ای را امضاء کرده ومعدن را با تمام امکانات تحویل بگیرید
تذکر:
تا بازار بذل وبخشش معادن شهرستان داغ است اقدام شود
با تشکر
موسسه خیریه اهداء معادن شهرستان بافق

۸ نظر

 1. رنجبر بافقي می‌گه:

  وقتی مردم ومسوولین دست در دست هم به مهر و وفا و صفا در خواب ناز خرگوشی هستند و بافقیها فقط به نفع شخصی خودشون فکر می کنن هر روز بدتر دیروز
  اهدا چادر ملو
  تعطیلی فولاد
  اهدا چا گز
  هپلی هپو کردن چغارت
  و الی اخر

 2. محمود می‌گه:

  بابا این مردم بافق حق هیچ اعتراضی ندارند چون کسی نیست صداشون رو بشنوه -ندیدید پار سال به خاطر درخواست مدیر بومی چجوری زن و بچه مردم را ناکار کردن و مرداشونو بردن -واقعا مسئولین استان یزد چشم دیدن بافق را ندارن -چرا مدیر بعضی از اداره ها باید از یزد بیان و بر گردن ؟مگه نیروی بومی نداریم؟

 3. رخصت می‌گه:

  حاجی جان اینروزهادرسایه اتحائ وهمبستگی میتوان خیلی از نداشته هاروداشت کرد چه برسد به حفظ داشته ها. باید باشفاف سازی و حفظ وحدت درسایه آرامش ازطریق قانونی پیگیر این مسئله بسیار مهم شد

 4. رضا می‌گه:

  الحاق چاه گز به بهاباد در زمان فرمانداری پورفلاح و با امضای وی صورت گرفته و بزرگان هم سکوت کردند.

 5. دانشجو می‌گه:

  یادمون نرفته سال ۹۰میگفتیم بافقی میمیرد ذلت نمی پذیرد!!
  ولی من میگم تاداغ هستیم فقط شعار می دیم وگرنه همین اسفند پارسال چرا نمردیم!
  به نظر من تا فرج آقا امام زمان(عج)قرار نیست بافق ما تغییری بکنه!
  به امید ظهور از همه درخواست میکنم تودعای ندبه وعهد مشکلات بافق یادشون نره!

 6. غلومعلی می‌گه:

  برادر بسیجی غصته و حرص نخور.ماایرانی جماعت که چه عرض کنم بافقی جماعت هرچی سرمون بیاد حقمونه.میدونی چرا؟چون جز زیرآب زدن و خراب کردن همدیگه کاردیگه ای بلد نیستیم .تایکی برای شهرکارمیکنه میگن دزده.مگه فرماندارمون چش بودکه به بهانه بازنشستگی برش داشتند؟مگه….

 7. كورش بافقي می‌گه:

  اقایان مژده این قضیه منتفی و به بافق ما متعلق خواهد بود

 8. حسن می‌گه:

  البته همه می دانیم معدن چاه گز،سه چاهون و چادرملو از زمانی که بهاباد بخش بوده در حوزه بهاباد بود . اما در مراحل مختلف معادن سه چاهون و چادرملو را جدا کردندو حالا هم نوبت چاه گز است؟