شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۵۵:۵۱ بعد از ظهر

آستان مبارک حسین بن موسی الکاظم(ع) طبس، میزبان زائران پیاده بافقی و عاشقان امام رضا(ع)

کد خبر: 8333
تعداد بازدیدکننده: 90
تاریخ: ۱۷ شهریور ۱۳۹۱

در دوازدهمین روز از حرکت کاروان پیاده بافق:
آستان مبارک حسین بن موسی الکاظم(ع) طبس، میزبان زائران پیاده بافقی و عاشقان امام رضا(ع) بود + گزارش تصویری

دوازده روز از حرکت کاروان پیاده بافق به شوق زیارت حرم آقا علی بن موسی الرضا(ع) می گذرد و این هیات معنوی پس از طی مسافت حدود ۵۰۰ کیلومتر در هوای گرم تابستان کویر، دل را به صفای زیارت برادر امام هشتم حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) در میقات الرضا مصفا نمودند.


طبس- سرپرستی یزدفردا: دوازده روز از حرکت کاروان پیاده بافق به شوق زیارت حرم آقا علی بن موسی الرضا(ع) می گذرد و این هیات معنوی پس از طی مسافت حدود ۵۰۰ کیلومتر در هوای گرم تابستان کویر، دل را به صفای زیارت برادر امام هشتم حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) در میقات الرضا مصفا نمودند.

این کاروان که بیستمین سفر خود را تجربه می کند، با طی ۱۱۱۸ کیلومتر و ۱۶۰ نفر عضو با ترکیب جوان به نام حضرت علی اکبر(ع) امروز را در جوار بارگاه ملکوتی حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) طبس میهمان بود و بر سفره این امامزاده متنعم گردید.

در آئین استقبال از کاروان پیاده شهرستان بافق، “حجت الاسلام محمدیان” مسئول دفتر امام جمعه، “طالبیان” سرپرست فرمانداری و جمعی از مسئولان محلی و نیز مدیران آستان مبارک حسین بن موسی الکاظم(ع) طبس حضور داشتند و “حجت الاسلام سیدجواد سلیمانی” امام جمعه بافق در شهرستان طبس به این کاروان ادای احترام کرد.

حجت الاسلام محمدیان پیام خیرمقدم و سلام امام جمعه شهرستان طبس که در ماموریت بسر می برد را به کاروان پیاده زائران امام رضا(ع) ابلاغ نمود.