شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۲:۱۱ بعد از ظهر

بابائیان مسئول و قاسمزاده بعنوان قائم مقام ستاد انتخاباتی «قالیباف» در بافق شد

کد خبر: 83339
تعداد بازدیدکننده: 350
تاریخ: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

IMG_20170503_174818

IMG_20170503_174820

در احکام جداگانه ای از سوی منصور دشتی دبیر شورای هماهنگی ستاد حامیان مردمی دولت در استان یزد رئیس ستاد و قائم مقام ستاد انتخاباتی قالیباف در شهرستان بافق ،نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در بافق تعیین شدند.

طبق این احکام محسن بابائیان به عنوان رئیس ستاد و مهدی قاسمزاده به عنوان قائم مقام قالیباف نامزد ریاست جمهوری در شهرستان بافق فعالیت خواهند داشت.

در بخشی از این احکام آمده است :

با توجه به حسن سابقه و مقبولیت جنابعالی در سطح منطقه و به منظور هم افزاری نیروهای انقلاب و بهره گیری از سوابق، ظرفیت و توانمندی شخصیت های تاثیرگذار، ولایتمدار و ارزشی، جنابعالی را که از اعتماد مردم برخوردارید به عنوان مسئول ستاد حامیان مردمی جناب دکتر قالیباف کاندیدای ریاست جمهوری ایران در شهرستان بافق منصوب می نمایم.

انتظار دارم همکاری و هم اندیشی جنابعالی با نیروهای ولایی و انقلابی همچنین مدیریت ستاد، زمینه ساز وفاق و انسجام نیروهای وفادار و متعهد به نظام اسلامی بوده و در خلق حماسه سیاسی مورد نظر رهبری فرزانه انقلاب بیش از پیش نقش آفرین باشد.

منصور دشتی

دبیر شورای هماهنگی ستاد حامیان مردمی در استان یزد

۳ نظر

 1. بافقی می‌گه:

  فقط رءئسیی

 2. ناشناس می‌گه:

  رای ما یک کلام
  رئیسی وسلام

  • اگه درست حدس زدم یه جایزه به من بدید می‌گه:

   ۱-برای من جالبه که برای اولین بار می بینم که طیف مخالف نیروهای روشنفکر و اصلاح طلب شعار تغییر می دهد و جناب رئیسی حرف از تغییر می زند .
   سوال : با این شدتی که نیروهای به قول دوستان انقلابی دم از پیروزی صد در صدی رئیسی می زنند ، اگر او انتخاب نشد چه واکنشی نشان خواهند داد ؟ زیرا که این برادران در این ایام حرف از قیام مردم علیه وضع موجود می زنند و رئیسی را برنده ی صد درصدی می دانند و روحانی را خائن معرفی می کنند .
   ۲-با توجه به جمیع جوانب بنده قبل از انتخابات یک آمار تحلیلی می دهم و در این آماد نتیجه ی احتمالی انتخابات ۹۶ را اعلام می کنم . نتیجه ای که جمع بندی ساختار سیاسی ایران درباره ی انتخابات پیشرو ست .
   آمار اعلامی در روز شنبه یا احتمالا یکشنبه هفته بعد :
   تعداد کل واجدین شرایط : ۵۶ میلیون رای
   تعداد آرای ماخوذه : ۴۱٫۵ میلیون نفر
   درصد مشارکت : ۷۴ درصد
   تعداد آرای نامزدها :
   ۱-روحانی : ۲۵ میلیون نفر
   ۲-رئیسی : ۱۵ میلیون نفر
   ۳-هاشمی طبا و میرسلیم روی هم : ۱٫۲ میلیون نفر
   ما بقی هم آرای باطله
   دلیل جمع بندی ساختار سیاسی ایران بر روی روحانی را نیز در اینجا گفتم :
   http://www.bafghfarda.com/?p=80466#comment-66824