شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۳۳:۲۴ قبل از ظهر

مدیر عامل شرکت: سنگ آهن از هیچ کوششی برای عمران و آبادانی بافق دریغ نخواهد کرد

کد خبر: 8509
تعداد بازدیدکننده: 139
تاریخ: ۲۴ شهریور ۱۳۹۱

مدیرعامل شرکت سنگ آهن بافق گفت: آمادگی داریم برای رشد وتوسعه پایدار این شهرستان تلاش کنیم و برای عمران و آبادانی بافق از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا،’ جواد عسکری’ در جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات شهری بافق افزود: مجموعه شهرداری همکاری مجدانه ای با اعضای شورای شهر بافق دارند و همین امر پاره ای از مشکلات را برطرف و زمینه پیشرفت و عمران و آبادانی بافق را فراهم می کند.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با اشاره به پرداخت کامل ۲درصد عوارض طی دوران مدیریتش، از اعضای شورای شهر خواست تا با انجام هر چه سریعتر مطالعات مکان یابی و مشخص کردن مسیر اصلی پروژه ورودی شهر، کار اجرای آن را به این شرکت بسپارند.

وی در پایان به عنوان یک مدیرعامل بومی تصریح کرد: پیشرفت ، توسعه و رفاه ،حق مردم بافق است و در این راستا مجموعه شرکت سنگ آهن مرکزی از هیچ کوششی برای عمران و آبادانی این شهر دریغ نخواهد کرد.

سخنگوی شورای شهربافق هم در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از مدیر عامل شرکت سنگ مرکزی ایران به خاطر همکاری مجدانه با شورا و مجموعه شهرداری گفت: با تلاش و همت این عزیزان و همکاری مضاعف سنگ آهن مرکزی ایران – بافق توانستیم طی این چند سال به بیشتر اهداف خود دست یابیم.

‘سید کاظم عباس زاده’ در ادامه خواستار همکاری بیشتر شرکت و تسریع در راه اندازی پروژه ورودی شهر شد.

در این نشست که با حضور مدیرعامل سنگ آهن مرکزی ایران، شهردار و اعضای شورای شهر در شهرداری بافق برگزار شد طرفین بر هماهنگی و همکاری بیشتر جهت رفع مشکلات شهری تاکید کردند

۱ نظر

  1. ناشناس می‌گه:

    سلام
    اقای عسکری اگر بتوانید طرح فولاد بافق را پس بگیرید و به سنگ اهن واگذار کند بافق را زنده کرده اید