شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۶:۵۶ قبل از ظهر

بافق چشم انتظار بافقی است

کد خبر: 8805
تعداد بازدیدکننده: 164
تاریخ: ۳۰ شهریور ۱۳۹۱


مدتیست در شهر صدای آهسته ی قدمهای پیشرفت می آید. شوکی به شهر و مردم وارد می شود و فرماندار بومی شهر بازنشست می شود! فرمانداری که با اتکال به پشتوانه مردمی به سرکار آمد (اگر به پشتوانه مردمی و یاری دلسوزان شهر اعتقاد داشت شاید ….)  ولی با این حال  لااقل توانست در همین مدت کوتاه به اندازه چندین برابر دو فرماندار قبلی کار کند و  نشان دهد که هرگاه رابطه حذف شده و ضابطه جای آن را بگیرد موفقیت دست یافتنی می شود  البته انشاء الله شهر حرکت خود به سوی پیشرفت و تعالی ادامه خواهد داد.

جمعه گذشته امام جمعه محترم در خطبه های نمازجمعه از انتظار مردم برای حضور یک فرماندار بومی لایق سخن گفتند.و با تذکر به موقع خود به مسئولین استان نشان دادند که بخوبی از دغدغه ها و انتظارات مردم خبر دارند. ما تصمیم مسئولان استان را رصد می کنیم و به خود اطمینان  خاطر می دهیم که ایشان مطمئنا نظر مردم شهر و البته امام جمعه محترم را هرگز بی مقدار و کم اهمیت نخواهند کرد. در شهر نیروهای فعال و باسواد و با تجربه که بتوانند چنین پستهایی را اداره کنند کم نیستند و امیدواریم هرچه سریعتر شخص لایق و مقبول مردم به دور از هرگونه مسائل حاشیه ای  که ظن و شائبه سیاسی و فامیلی بدهد  اداره امور شهرستان را در دست گیرد .

عباس یزدانی

۷ نظر

 1. مصطفی می‌گه:

  اقای یزدانی
  تشکر بابت این این پست زیبا

 2. حمید می‌گه:

  سلام
  به امید انتصاب فرمانداری قدر وبومی که بتواند حق ضایع شده شهر را به خوبی بستاند.از زحمات آقای ندافیان نیزکمال تشکر را نیز داریم.

 3. تعمیرات می‌گه:

  سلام
  ما کارمندان تعمیرات لکوموتیوبافق با تشکراززحمات آقای ندافیان برای داشتن فرمانداری قوی وراسخ امیدداریم.وانتظارداریم که مسئولین شهرنیزبه تعمیرات لکوموتیو توجه بیشتری نموده وزحمات مجموعه مدیریت وپرسنل رابه خوبی مد نظر داشته باشندوتمام وقت خود را بر روی سنگ آهن متمرکز ننمایند.باکمال تشکر از مجموعه مدیریت کارخانجات

 4. رضا می‌گه:

  در چندین سال گذشته فرمانداران بومی نشان دادند که بسیار عالی عمل می کنند که در راس آنان ندافیان قرار دارد. امیدواریم که مسئولان استان در این مدت که به پایان دولت دهم مانده به دغدغه مردم در اتباط با فرماندار بومی توجه کنند.

 5. علی رضا می‌گه:

  تشکر ویژه از شما
  واقعا حرف دل مردم را زدید

 6. alimohammadr می‌گه:

  besiar khoob bood

 7. amir می‌گه:

  اگر میخواهید واقعا به شهرتان شوک وارد شود و تغییر و تحول اساسی را مشاهد کنید و به چشم پیشرفت روز به روز شهرتان را ببینید:گرینه ارشد حجی محمد تشکری.